Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mikołajki Miejskie 2015 w obiektywie


slider2Zapalenie lampek na choince, wręczenie nagród laureatom konkursu „Świąteczna kartka od burmistrza”, spektakl „Czy to Mikołaj?” i czekolada od Świętego Mikołaja – tak przebiegały tegoroczne Miejskie Mikołajki.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Tradycyjnie, jak co roku, Mikołajki Miejskie rozpoczęły się od zapalenia lampek na choince przed ratuszem. Tradycją stało się też, że choinkę funduje firma LG. Przed zapaleniem lampek burmistrz Sławomir Kowalewski i dyrektor ds. korporacyjnych LG Daniel Kortlan złożyli mieszkańcom Mławy życzenia. W tym roku wyjątkowo sprzyjająca pogoda zachęciła mieszkańców do bardzo licznego udziału w Mikołajkach.

Dalsze punkty programu odbywały się już w pełnej po brzegi sali kina. Burmistrz Sławomir Kowalewski wraz z wiceprzewodniczącym rady miasta Arkadiuszem Dłubiszem wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu „Świąteczna kartka od burmistrza”. Listę nagrodzonych znajdziecie państwo pod tym linkiem.

Potem nasi najmłodsi mławianie świetnie bawili się podczas spektaklu „Czy to Mikołaj?”. Aktorzy zaśpiewali z widownią piosenkę na powitanie Świętego Mikołaja, a złośliwa Baba Jaga nie zniechęciła go do odwiedzin mławskich dzieci oczekujących w sali kina.

Po zakończeniu spektaklu do Świętego Mikołaja ustawiła się tasiemcowa kolejka chętnych, aby chwilę z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i otrzymać świąteczną czekoladę.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x