Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mikołajki Miejskie 2015 w obiektywie


slider2Zapalenie lampek na choince, wręczenie nagród laureatom konkursu „Świąteczna kartka od burmistrza”, spektakl „Czy to Mikołaj?” i czekolada od Świętego Mikołaja – tak przebiegały tegoroczne Miejskie Mikołajki.

KSP Mława nabór

Tradycyjnie, jak co roku, Mikołajki Miejskie rozpoczęły się od zapalenia lampek na choince przed ratuszem. Tradycją stało się też, że choinkę funduje firma LG. Przed zapaleniem lampek burmistrz Sławomir Kowalewski i dyrektor ds. korporacyjnych LG Daniel Kortlan złożyli mieszkańcom Mławy życzenia. W tym roku wyjątkowo sprzyjająca pogoda zachęciła mieszkańców do bardzo licznego udziału w Mikołajkach.

Dalsze punkty programu odbywały się już w pełnej po brzegi sali kina. Burmistrz Sławomir Kowalewski wraz z wiceprzewodniczącym rady miasta Arkadiuszem Dłubiszem wręczyli dyplomy i nagrody laureatom konkursu „Świąteczna kartka od burmistrza”. Listę nagrodzonych znajdziecie państwo pod tym linkiem.

Potem nasi najmłodsi mławianie świetnie bawili się podczas spektaklu „Czy to Mikołaj?”. Aktorzy zaśpiewali z widownią piosenkę na powitanie Świętego Mikołaja, a złośliwa Baba Jaga nie zniechęciła go do odwiedzin mławskich dzieci oczekujących w sali kina.

Po zakończeniu spektaklu do Świętego Mikołaja ustawiła się tasiemcowa kolejka chętnych, aby chwilę z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i otrzymać świąteczną czekoladę.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz