Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie z dr. Karolem Samselem adiunktem Wydziału Polonistyki UW


norwid-conradZwiązek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej serdecznie zaprasza na spotkanie z dr. Karolem Samselem, adiunktem Wydziału Polonistyki UW w sobotę 5 grudnia 2015 roku o godz. 15.00 w sali na I pietrze Miejskiej Biblioteki Publicznej im.B.Prusa w Mławie.


W programie: Promocja i prezentacja książki doktorskiej Karola Samsela pt. „Norwid – Conrad. Epika w perspektywie modernizmu”.

Źródło: Jarosław Trześniewski-Kwiecień

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x