Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trwa Świąteczna Zbiórka Żywności


DSC_0006 - KopiaStowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz kolejny włącza się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI”, organizowaną przez Bank Żywności.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Akcję można wesprzeć jeszcze jutro w godz. 10:00 – 19:30 przekazując produkty spożywcze wolontariuszom w sześciu sklepach w Mławie:

– Kaufland
– Biedronka przy Os. Książąt Mazowieckich
– Biedronka przy Os. Młodych
– Lidl
– Biedronka przy ul.Grzebskiego
– Carrefour

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i pomoc osobom potrzebującym wsparcia.

Źródło: MOPS Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500