Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa Świąteczna Zbiórka Żywności


DSC_0006 - KopiaStowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie po raz kolejny włącza się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI”, organizowaną przez Bank Żywności.


Akcję można wesprzeć jeszcze jutro w godz. 10:00 – 19:30 przekazując produkty spożywcze wolontariuszom w sześciu sklepach w Mławie:

– Kaufland
– Biedronka przy Os. Książąt Mazowieckich
– Biedronka przy Os. Młodych
– Lidl
– Biedronka przy ul.Grzebskiego
– Carrefour

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i pomoc osobom potrzebującym wsparcia.

Źródło: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x