Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mistrz przegrał po raz pierwszy. Technokabel nadal liderem


PLASJuż tylko jedna drużyna zachowała miano niepokonanej w tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Technokabel wygrał trzeci z rzędu meczu, dzięki czemu umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej.

KSP Mława nabór

Zespół ze Szreńska rywalizował z Jutrzenką Wieczfnia Kościelna. Pojedynek nie okazał się zbytnio emocjonujący, lider nie miał litości dla niżej notowanego przeciwnika. Uporał się z nim w trzech setach, tylko w jednym pozwalając się zbliżyć do granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Przed środową kolejką identycznym bilansem jak Technokabel mogli się jeszcze pochwalić TS Relaks i Transmik. Jednak obie ekipy nie będą mile wspominać trzeciej serii. Druga z wymienionych drużyn przegrała 0:3 z De Luxe, natomiast mistrz musiał uznać wyższość Dre-Maru.

Za to premierowy sukces w rozgrywkach zanotowali Tytani. W bezpośredniej konfrontacji okazali się lepsi na dystansie czterech setów od Trójki.

Czwarta kolejka zostanie rozegrana w środę 16 grudnia. Oto zestaw par: TS Relaks – Tytani, Jutrzenka – Trójka, De Luxe – Technokabel, Transmik – Dre-Mar

III kolejka: TS Relaks – Dre-Mar 1:3 (17, -24, -18, -21), Transmik – De Luxe 0:3 (-23, -23, -19), Technokabel – Jutrzenka 3:0 (11, 20, 15), Trójka – Tytani 1:3 (-22, 17, -13, -21)

Bez tytułuRS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz