Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek z udziałem L – ki


slider

Mławska policja prowadzi czynności w sprawie dzisiejszego zderzenia pojazdu nauki jazdy z samochodem ciężarowym na skrzyżowaniu DK nr 7  z ulicą Nowowiejską.

– Do zdarzenia doszło o godz. 10:10. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca Fiatem Punto kursantka nauki jazdy, 57- letnia, mieszkanka pow. nidzickiego, wyjeżdżając z ul. Nowowiejskiej na drogę krajową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zatrzymała się na pasie ruchu, doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki DAF. Pojazdem ciężarowym kierował 40- letni mieszkaniec Olsztynka. Kierująca fiatem kobieta, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Mławie. Instruktorowi nauki jazdy oraz kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja przesłuchała już instruktora nauki jazdy, trwają ustalenia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500