Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar kurnika w Uniszkach Gumowskich


sliderDziś około godz. 15:32 doszło do niegroźnego na szczęście pożaru kurnika w Uniszkach Gumowskich.

– Zapaliła się ściółka w jednym z kurników w miejscowości Uniszki Gumowskie. Pożar objął powierzchnię ok. 100 m.kw i został bardzo szybko opanowany. Kurnik był pusty, bez obsady drobiu. W akcji brały udział dwa zastępy JRG Mława i trzy zastępy OSP. Trwa jeszcze akcja oddymiania –informuje oficer dyżurny komendy PSP w Mławie.

(red.)

3

2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
AS
Gość
AS

Dziwnym zbiegiem okoliczności kurnik był pusty. Kury wyczuły zagrożenie pożarowe i się wyprowadziły . Przecież każdy kurnikarz chce powiększać inwestycje a tu kurnik stoi pusty ? Pusty obiekt przynosi dochód ?

...
Gość
...

… i znów spłonął kurnik, pewnie już niepotrzebny, ale ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie.
Ciekawe kiedy był budowany i czy był to kurnik do chowu klatkowego czy ekologicznego???
Mówią płonie… kurnik płonie aż strach , aż kurzy się z niego
Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach, gore na całego