Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jaworski błysnął w Sochaczewie i Markach


JaworskiDwa udane występy w ogólnopolskich turniejach zanotował judoka Paweł Jaworski. Reprezentant Mławskiego Centrum Sportów Walki stanął na podium zarówno w Sochaczewie, jak i w Markach. Podczas zmagań w ostatniej z wymienionych miejscowości pojedynki z jego udziałem obserwował mistrz olimpijski Paweł Nastula.


Zawody zorganizował klub Same Judo, w którym jednym z trenerów jest mławianin, wychowanek UKJ „7” Mława Łukasz Wójcik. Bliska odległość od Warszawy sprawiła, że do batalii przystąpiło ponad 300 zawodników z kilkunastu klubów.

Mimo takiej konkurencji Paweł nie zawiódł nadziei pokładanych w nim przez trenera Cezarego Kądrzyckiego. Stoczył trzy walki w kategorii wagowej do 46 kg, wszystkie, łącznie z finałową, wygrywając przed czasem.

Natomiast z Sochaczewa Jaworski wrócił do domu z brązowym medalem. Zawody rozegrano w ramach mistrzostw wójta tamtejszej gminy. Nasz judoka walczył w kategorii wagowej do 50 kg.

Jaworski nie był jedynym zawodnikiem MCSW, który w ostatnim czasie stawał na podium. Ta sztuka udała się także Annie Kwiatkowskiej. Podczas zmagań w Płocku okazała się najlepsza w kategorii młodziczek. Finałowy pojedynek rozstrzygnęła w ostatniej minucie, wykonując akcję zakończoną przejściem do trzymania.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x