Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Fałszywi pracownicy socjalni okradli seniorów


slider2Dwóch mężczyzn podających się za pracowników pomocy społecznej okradło starsze małżeństwo w Sułkowie Polnym.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło 1 grudnia br., około godz. 15:00 w miejscowości Sułkowo Polne, gm. Strzegowo. Jak wynika z ustaleń, 81- letni senior oraz jego 73- letnia żona, wpuścili do domu dwóch nieznanych mężczyzn, którzy podali się za pracowników pomocy społecznej. W trakcie rozmowy z domownikami, odwrócili ich uwagę i ukradli przechowywane w domu pieniądze. Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku ok. 40 lat o ciemnej karnacji. Mławska policja poszukuje sprawców tego przestępstwa.

oprac. JK

źródło KPP Mława

Policja apeluje do starszych osób o kategoryczne przestrzeganie zasady, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Ważne jest także, by rodziny osób starszych przypominały im o zagrożeniu i często upominały przed wpuszczaniem do domu kogoś obcego.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500