Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Fałszywi pracownicy socjalni okradli seniorów


slider2Dwóch mężczyzn podających się za pracowników pomocy społecznej okradło starsze małżeństwo w Sułkowie Polnym.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 1 grudnia br., około godz. 15:00 w miejscowości Sułkowo Polne, gm. Strzegowo. Jak wynika z ustaleń, 81- letni senior oraz jego 73- letnia żona, wpuścili do domu dwóch nieznanych mężczyzn, którzy podali się za pracowników pomocy społecznej. W trakcie rozmowy z domownikami, odwrócili ich uwagę i ukradli przechowywane w domu pieniądze. Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku ok. 40 lat o ciemnej karnacji. Mławska policja poszukuje sprawców tego przestępstwa.

oprac. JK

źródło KPP Mława

Policja apeluje do starszych osób o kategoryczne przestrzeganie zasady, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Ważne jest także, by rodziny osób starszych przypominały im o zagrożeniu i często upominały przed wpuszczaniem do domu kogoś obcego.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz