Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Fałszywi pracownicy socjalni okradli seniorów


slider2Dwóch mężczyzn podających się za pracowników pomocy społecznej okradło starsze małżeństwo w Sułkowie Polnym.


Do zdarzenia doszło 1 grudnia br., około godz. 15:00 w miejscowości Sułkowo Polne, gm. Strzegowo. Jak wynika z ustaleń, 81- letni senior oraz jego 73- letnia żona, wpuścili do domu dwóch nieznanych mężczyzn, którzy podali się za pracowników pomocy społecznej. W trakcie rozmowy z domownikami, odwrócili ich uwagę i ukradli przechowywane w domu pieniądze. Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku ok. 40 lat o ciemnej karnacji. Mławska policja poszukuje sprawców tego przestępstwa.

oprac. JK

źródło KPP Mława

Policja apeluje do starszych osób o kategoryczne przestrzeganie zasady, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Ważne jest także, by rodziny osób starszych przypominały im o zagrożeniu i często upominały przed wpuszczaniem do domu kogoś obcego.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x