Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Łomi


slider2 grudnia, około godziny 12.25 w miejscowości Łomia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, marki BMW i Mercedes.

KSP Mława nabór

– W wyniku zderzenia 3 osoby zostały poszkodowane, w tym jednej zakleszczonej w aucie strażacy musieli pomóc się wydostać. Dwie osoby trafiły do mławskiego szpitala. Do zdarzenia wyjechały 3 zastępy JRG Mława i jeden zastęp OSP. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

– Jak wynika z ustaleń na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący samochodem marki BMW, 20- letni mieszkaniec pow. mławskiego, wykonując manewr zawracania na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem marki Mercedes i doprowadził do zderzenia pojazdów. Mercedesem kierował 43 – letni mieszkaniec pow. żuromińskiego. W wyniku zdarzenia kierowca bmw oraz 61 – letnia pasażerka zostali lekko ranni i przewieziono ich do szpitala w Mławie. Kierującemu bmw sprawcy zdarzenia drogowego policjanci zatrzymali prawa jazdy. Sprawa zostanie skierowana do sądu z wnioskiem o ukaranie – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

(red.)

DSC_0040

DSC_0038

DSC_0033

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz