Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pieszy poniósł śmierć pod kołami audi


Załęże wypadekNie żyje 57 letni pieszy potrącony przez samochód osobowy Audi A4.

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął 57 – letni pieszy. Mężczyzna poruszał się drogą poza terenem zabudowanym bez żadnego elementu odblaskowego. Prawdopodobnie był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w środę 2 grudnia br. , chwilę po godz. 17:00 w pobliżu miejscowości Załęże, gm. Wieczfnia Kościelna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, idący poboczem drogi relacji Załęże – Wieczfnia Kościelna, 57- letni mieszkaniec pow. mławskiego, prawdopodobnie wszedł nagle na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi A4. Mężczyzna nie miał na sobie żadnego elementu odblaskowego. Samochodem kierował 34 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, był trzeźwy. Potrącony pieszy zginął na miejscu wypadku.

oprac. JK

Źródło i foto: KPP Mława

Policja apeluje do pieszych i kierowców o szczególną ostrożność na drodze. Poruszanie się po drodze, po zmierzchu, poza terenem zabudowanym, bez żadnego elementu odblaskowego jest narażaniem siebie na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jeśli widzisz na drodze pieszego, który stwarza zagrożenie – porusza się bez odblasku nieoświetloną drogą, prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu, powiadom policję. W ten sposób możesz zapobiec wypadkowi.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500