Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dziewięciu wychowanków Mławianki w kadrze okręgu


okregNa boisku warszawskiego Bemowa rozegrano doroczny turniej o puchar prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje pięciu okręgów, przy czym gospodarze wystawili w każdym roczniku po dwie drużyny.

KSP Mława nabór

Oprócz nich na starcie zmagań stanęli jeszcze zawodnicy z Siedlec, Płocka, Radomia oraz Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zasady zmagań były bardzo proste – po główne trofeum sięgnął okręg, który zdobył największą ilość punktów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Za wygraną w danym roczniku przyznawano sześć oczek.

Zawody zdominowali warszawianie, plasując się na dwóch czołowych lokatach. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęła reprezentacja COOZPM. W jej szeregach brylowali wychowankowie Mławianki.

W roczniku 2006 wystąpili Dominik Osik i Bartosz Welenc. W ekipie starszych o rok chłopców walczyli Aleksander Olczak i Mateusz Powązka. Natomiast w zespole z 2004 roku było aż pięciu mławian – Marcel Malinowski, Jakub Rutkowski, Wiktor Karwiński, Eryk Grabowski i Jakub Han. Dodatkowo za wyniki ekipy odpowiadał pracujący na co dzień w Mławiance Marcin Grabowski. Jego podopieczni zdobyli trzecie miejsce – ponadto Grabowski i Han zakończyli zmagania z bramką na koncie.

Warto dodać, że nagrody uczestnikom turnieju wręczali znani w przeszłości zawodnicy – Roman Kosecki, Cezary Kucharski i Piotr Wojdyga. Dwaj pierwsi to wielokrotni reprezentanci naszego kraju.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz