Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Turzy Wielkiej trzy osoby zatruły się czadem


DSC_0041Do szpitala, z objawami lekkiego zatrucia tlenkiem węgla, trafiła 72- letnia kobieta oraz dwie dziewczyny w wieku 19 i 15 lat.


Do zdarzenia doszło 30 listopada br. o godz. 1:50 w prywatnym budynku mieszkalnym.

Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Turza Mała polegały na przewietrzeniu pomieszczeń oraz dokonaniu pomiarów stężenia tlenku węgla, które wskazały jego obecność. Z kuchni wygarnięto resztki opału, a przybyła na miejsce mławska policja zajęła się dalszymi czynnościami dochodzeniowymi.

oprac JK
Źródło mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x