Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Płonące auto w Radzanowie


straz227 listopada br. o godzinie 10.10 w miejscowości Radzanów przy ul. Piłsudskiego w wyniku prawdopodobnie nieszczelności układu wydechowego doszło do pożaru samochodu osobowego marki Opel Astra.


W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pożar obejmował tylną część pojazdu. Działania zastępów z OSP Radzanów polegały na ugaszeniu pożaru przy pomocy gaśnicy proszkowej oraz na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W wyniku pożaru uszkodzeniu uległa otulina ochronna przy tłumiku. Straty oszacowano na 100 zł.

oprac JK

Źródło mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x