Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mistrz zwycięski, dwaj liderzy na drugim poziomie


slider1Druga kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu okazała się udana dla trzech zespołów. Zarówno Oldboye jak i występującym na niższym poziomie Dziki i LG świętowały drugie z rzędu zwycięstwo w sezonie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Obrońcy tytułu rywalizowali z Fantazją. Pierwsza połowa okazała się dla nich fatalna – za sprawą dwóch celnych strzałów Macieja Jeziorskiego i jednego Andrzeja Wąsowskiego przegrywali już 1:3. Jednak po przerwie zabrali się do solidnej pracy, odmieniając zupełnie losy konfrontacji. W krótkim odstępie czasu zaliczyli cztery trafienia, dwa z nich zapisał na swoje konto król strzelców z poprzedniego sezonu Andrzej Karpiński.

Dziki nie miały żadnej litości dla konkurentów z Mars Trans Service. Zdobyły aż dziewięć goli, sześć z nich strzelił Bartosz Tyszka. Tak skuteczni nie byli reprezentanci LG. W derbowym pojedynku z Ssang Geum zdobyli tylko jednego gola, na cztery sekundy przed końcową syreną do siatki pocelował Kamil Siemianowski.

Drugi remis z rzędu zanotował Netter, dzieląc się punktami ze Spartą. Punktami podzielili się także reprezentanci FC Warszawskiej i Marco. Zacięty bój zakończył się wynikiem 2:2.

W kolejnej serii, która została zaplanowana na czwartek 3 grudnia, zmierzą się: Joker z Fantazją, Oldboye z FC Warszawską, Sparta z Ssang Geum, Mar-Trans Service z Netterem oraz LG z Dzikami.

I liga
II kolejka (26 listopada): Fantazja – Oldboy 3:5 (M. Jeziorski 2, A. Wąsowski – A. Karpiński, J. Szmyt, M. Walczak, Sz. Chmielewski), FC Warszawska – Marco 2:2 (M. Smoliński, K. Orłowski – Prz. Kwieciński, K. Stępka), Joker – pauza
tab1
Najlepsi strzelcy: 3 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 2 – Przemysław Kwieciński (Marco), Maciej Jeziorski (Fantazja), Mariusz Walczak, Szymon Chmielewski (Oldboy)

II liga
II kolejka (26 listopada): Ssang Geum – LG 0:1 (K. Siemianowski), Dziki – Mar-Trans Service 9:0 (B. Tyszka 6, ,P. Ogrodziński 2, K. Stępień), Sparta – Netter 2:2 (M. Chiliński 2 – K. Dąbrowski, K. Szóstakowski)
tab2

Najlepsi strzelcy: 6 – Bartosz Tyszka (Dziki), 3 – Krzysztof Dąbrowski (Netter), 2 – Kamil Siemianowski (LG), Mateusz Chiliński (Sparta)

RS

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500