Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kończy się listopad, wiadukty dalej zamknięte


DSC_0011Wiadukty jeszcze zamknięte, ale według oznakowania, ulica Sienkiewicza w stronę Szreńska jest ślepa.

Dalej nie wiadomo, kiedy zostaną oddane do użytkowania wiadukty na terenie powiatu mławskiego. Ostatni termin jaki podawało PKP miał to być koniec listopada. Mieszkańcom wydaje się, że wszystko gotowe, nawet oznakowanie.

Właśnie od jednego z czytelników otrzymaliśmy sygnał, że według oznakowania ulica Sienkiewicza w stronę Szreńska jest ślepa.

Sprawdziliśmy, rzeczywiście przy ulicy Sienkiewicza za skrzyżowaniem z ulicą Wiejską stoi odsłonięty znak drogowy D-4a „droga bez przejazdu” – popularnie zwany „ślepą ulicą”. Gdy uważniej przyjrzeć się oznakowaniu ulic w okolicach przejazdu kolejowego w ulicy Sienkiewicza, Podmiejskiej, Szreńskiej, Andersa to dostrzeżemy, że oznakowanie jest już przygotowane do zmienionej organizacji ruchu, ale znaki są zasłonięte czarną folią.
Odsłonięty zapewne przez wiatr lub niefrasobliwego przechodnia znak na ulicy Sienkiewicza stanowi jednak zagrożenie. Kierowcy spoza Mławy zwracają uwagę na oznakowanie i hamują przed znakiem, co dla jeżdżących na pamięć miejscowych kierowców może być zaskoczeniem. Miejmy nadzieję że odpowiednie służby zareagują na tę sytuację.

JK

DSC_0011

DSC_0005

DSC_0006

DSC_0003

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
^.^
Gość
^.^

I zamknięte nadal będą, nic w tej sprawie się nie zmieni bo to MŁAWA 😀 dziura zabita dechami!