Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dwie osoby i pies poszkodowane w zdarzeniu drogowym w Uniszkach Zawadzkich


wypadek w Uniszkach 2 slider

Foto: KPP Mława


ksp Mława
Reklama

Nie zastosowanie się do znaku drogowego nakazującego jazdę w prawo, doprowadziło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym w okolicy stacji paliw w Uniszkach Zawadzkich.

27 listopada br. o godzinie 19:06 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie gmina Wieczfnia Kościelna doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Mondeo i naczepy samochodu ciężarowego.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące samochodem osobowym oraz pies.

Na miejscu zdarzenia interweniował mławski zastęp JRG i zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. W trakcie zdarzenia z samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne, które sprzątnięto po zakończeniu działań. W wyniku zdarzenia uszkodzony został samochód osobowy Ford Mondeo oraz odcinek końcowej prawej strony wsporników naczepy.

Straty oszacowano na 18 tys. zł. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada Policja.

oprac. JK
Źródło mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x