Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dwie osoby i pies poszkodowane w zdarzeniu drogowym w Uniszkach Zawadzkich


wypadek w Uniszkach 2 slider

Foto: KPP Mława

KSP Mława nabór

Nie zastosowanie się do znaku drogowego nakazującego jazdę w prawo, doprowadziło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym w okolicy stacji paliw w Uniszkach Zawadzkich.

27 listopada br. o godzinie 19:06 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie gmina Wieczfnia Kościelna doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Mondeo i naczepy samochodu ciężarowego.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące samochodem osobowym oraz pies.

Na miejscu zdarzenia interweniował mławski zastęp JRG i zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. W trakcie zdarzenia z samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne, które sprzątnięto po zakończeniu działań. W wyniku zdarzenia uszkodzony został samochód osobowy Ford Mondeo oraz odcinek końcowej prawej strony wsporników naczepy.

Straty oszacowano na 18 tys. zł. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada Policja.

oprac. JK
Źródło mł. bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz