Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

79 mandatów i jeden nietrzeźwy kierujący


działania 2 sliderPonad 1840 kontroli stanu trzeźwości, 79 mandatów karnych oraz zatrzymany nietrzeźwy kierujący, to bilans akcji policji  „Alkohol i narkotyki” na drogach naszego powiatu. Podczas kontroli, kilkakrotnie użyto także testerów narkotykowych.

KSP Mława nabór

Akcja prowadzona była na drogach całego powiatu, w tym w pobliżu miejsc gdzie odbywały się dyskoteki i zabawy.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki Ford Mondeo. Sławomir G., mieszkaniec pow. mławskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 listopada, o godz. 23:00 w miejscowości Szydłowo.

Podczas wzmożonych działań, policjanci ukarali mandatami 79 osób, w tym 58 kierowców i 15 pieszych. Głównymi przewinieniami kierowców była nadmierna prędkość oraz niewłaściwe zachowanie się względem pieszego.

Wykroczenia pieszych to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym oraz nieużywanie elementów odblaskowych po zmierzchu, poza terenem zabudowanym.

oprac. JK

Źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz