Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek śmiertelny na Mława Miasto


pendolinoPociąg Pendolino potrącił 44-letnią kobietę, mieszkankę Mławy. Do wypadku doszło ok. godz. 13.58. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kobieta znajdowała się na torowisku. Trwają czynności. Więcej ustaleń jutro.


Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mla
mla
9 lata temu

obawiam się że tak się będzie zdarzać – brak kładki nad torami dla mieszkanców Wólki, będą przechodzić na skróty

WMLawiak
9 lata temu

Już dwa takie zdarzenia a oni dalej nie zamierzają przyspieszyć otwarcia tych wiaduktów.

...
...
9 lata temu

[*]
– wiadukty nadal nieczynne,
– kasy daleko od peronów,
– na Mława Miasto powinno być także przejście podziemne dla pieszych na peron drugi.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x