Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O Adamie Mickiewiczu w szkolnej bibliotece – ZS nr 4 w Mławie


A.Mickiewicz - wystawa 001Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie zaprasza do obejrzenia wystawy o Adamie Mickiewiczu (wykonanej z okazji 160. rocznicy śmierci), na której można zapoznać się z biografią tego poety romantycznego, zobaczyć zdjęcia z różnych jego okresów życia, cytaty z utworów, świadectwo ukończenia szkoły w Nowogródku, teksty kilku wierszy poety jak również wystawę książek pisarza i wiele innych materiałów.


Źródło i zdjęcia ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x