Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gra światła i barw okiem Janusza Dębskiego


Galeria E 003W galerii E, którą opiekuje się biblioteka szkolna, obecnie można podziwiać zdjęcia pt. „Gra światła i barw w fotografice wg Pana Janusza Dębskiego”.

KSP Mława nabór

Materiał prezentowany na wystawie obejmuje ponad 50 zdjęć, w których autor zawarł swoje spostrzeganie świata ujęte jak sam tytuł wskazuje, w kolorze, w przestrzeni i świetle. Większość fotogramów stanowią plenery, możemy na nich zobaczyć przepiękne, romantyczne wschody i zachody słońca, niekonwencjonalne ukształtowanie chmur, uchwycone barwy jesieni czy krajobrazy zimowe. Wszystkie wykonane przez autora zdjęcia są przypadkowe, a jednocześnie wspaniale pokazana jest na nich gra światła i barw. Twórca zdjęć jakby bawił się przestrzenią. Prezentowana wystawa promuje walory przyrodnicze Mławy i okolic, przepiękne zakątki Mazowsza.
Inicjatorką powyższych wystaw w tej szkole jest nauczyciel bibliotekarz Elżbieta Kwiatkowska.

Źródło i zdjęcia ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz