Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gra światła i barw okiem Janusza Dębskiego


Galeria E 003W galerii E, którą opiekuje się biblioteka szkolna, obecnie można podziwiać zdjęcia pt. „Gra światła i barw w fotografice wg Pana Janusza Dębskiego”.


Materiał prezentowany na wystawie obejmuje ponad 50 zdjęć, w których autor zawarł swoje spostrzeganie świata ujęte jak sam tytuł wskazuje, w kolorze, w przestrzeni i świetle. Większość fotogramów stanowią plenery, możemy na nich zobaczyć przepiękne, romantyczne wschody i zachody słońca, niekonwencjonalne ukształtowanie chmur, uchwycone barwy jesieni czy krajobrazy zimowe. Wszystkie wykonane przez autora zdjęcia są przypadkowe, a jednocześnie wspaniale pokazana jest na nich gra światła i barw. Twórca zdjęć jakby bawił się przestrzenią. Prezentowana wystawa promuje walory przyrodnicze Mławy i okolic, przepiękne zakątki Mazowsza.
Inicjatorką powyższych wystaw w tej szkole jest nauczyciel bibliotekarz Elżbieta Kwiatkowska.

Źródło i zdjęcia ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x