Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W Ciechanowie górą debel z Mławy


Mławianie Andrzej Merchel i Marek Jóźwiak nie mieli sobie równych w turnieju debla rozegranym w ramach cyklu „Trzy, cztery i … gramy”.

KSP Mława nabór

W pobitym polu zostawili osiem par, wśród których przeważali gracze z Ciechanowa, gospodarze imprezy.

O mały włos finał imprezy stałby się wewnętrzną sprawą tenisistów z Mławy. Do półfinału bowiem, obok wspominanej na wstępie pary, przebili się jeszcze Wojciecha Chocholskiego i Janusz Dębski. W pojedynku z zespołem z Ciechanowa złożonym z Marka Tarnowskiego i Grzegorza Dąbrowskiego nie oddali łatwo pola. W obu setach wychodzili nawet na prowadzenie, ale w końcówkach skuteczni byli już konkurenci. Triumfowali w obu partiach, za każdym razem w wymiarze 6:4.

Sukces kosztował miejscowych zawodników jednak mnóstwo energii. Na dodatek Tarnowski doznał kontuzji, z powodu której musiał przedwcześnie zakończyć udział w finałowej konfrontacji. Merchel i Jóźwiak przystąpili do niej po zwycięstwie w dwóch partiach nad Sławomirem Zakolskim i Filipem Beszczyńskim.

W pierwszym secie ciechanowianie prowadzili już 5:4. Wówczas wspominany już Tarnowski doznał urazu, który wyeliminował go z dalszej rywalizacji. Dzięki temu zawodnicy z Mławy nie musieli już walczyć dalej, rywale wycofali się z dalszej części pojedynku, oddając spotkanie walkowerem.

Zmagania z cyklu „Trzy, cztery i …. gramy” składają się z czterech turniejów singlistów i deblistów. Kolejne zawody zostaną rozegrane w niedzielę 12 grudnia. O prymat powalczą amatorzy rywalizacji w grze pojedynczej.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz