Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podaruj pluszowego misia dla przyjaciela


DSC_0006 (2)Akcja „Podaruj pluszowego misia” zapoczątkowana przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

KSP Mława nabór

– Dobiegła końca już szósta akcja zbiórki misiów. W tym roku zebraliśmy ponad czterysta pluszaków. Od bardzo dużych miśków po malutkiego lewka. Wszystkie misie mają nalepkę „dla przyjaciela”. Podarowane misie zyskują takie drugie życie ku radości dzieci. Misie przynosili uczniowie, przedszkolaki, ale również rodzice i dorośli z całego miasta. Chcę wszystkim ofiarodawcom bardzo podziękować – cieszy się bibliotekarka Lidia Piskorska.

– Jak co roku zebrane misie trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, gdzie razem z paczkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia trafią do podopiecznych ośrodka – podaje Maria Świtoń dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Podaruj pluszowego misia dla przyjaciela"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anna
Gość

Nie wiem, skąd ta kobieta bierze tyle siły po tym co ją spotkało. Podziwiam

Karola
Gość

przepiękne misiaki, pewnie nie mogą się już doczekać spotkania z nowymi przyjaciółmi 😉

Karola
Gość

przepiękne misiaki, już pewnie nie mogą się doczekać spotkania ze swoimi nowymi przyjaciółmi 😉

wpDiscuz