Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podaruj pluszowego misia dla przyjaciela


DSC_0006 (2)Akcja „Podaruj pluszowego misia” zapoczątkowana przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.


ksp Mława
Reklama

– Dobiegła końca już szósta akcja zbiórki misiów. W tym roku zebraliśmy ponad czterysta pluszaków. Od bardzo dużych miśków po malutkiego lewka. Wszystkie misie mają nalepkę „dla przyjaciela”. Podarowane misie zyskują takie drugie życie ku radości dzieci. Misie przynosili uczniowie, przedszkolaki, ale również rodzice i dorośli z całego miasta. Chcę wszystkim ofiarodawcom bardzo podziękować – cieszy się bibliotekarka Lidia Piskorska.

– Jak co roku zebrane misie trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, gdzie razem z paczkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia trafią do podopiecznych ośrodka – podaje Maria Świtoń dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
6 lata temu

Nie wiem, skąd ta kobieta bierze tyle siły po tym co ją spotkało. Podziwiam

Karola
Karola
6 lata temu

przepiękne misiaki, pewnie nie mogą się już doczekać spotkania z nowymi przyjaciółmi 😉

Karola
Karola
6 lata temu

przepiękne misiaki, już pewnie nie mogą się doczekać spotkania ze swoimi nowymi przyjaciółmi 😉

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x