Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zbigniew Jabłoński w Zespole Szkół Nr 4 w Mławie


DSCF7155W dniu 17 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Nr 4 w Mławie gościł Pan Zbigniew Jabłoński z Gdyni – absolwent I LO w Mławie, lekarz medycyny (praktykujący w Mławie w latach 1963-65), komandor marynarki wojennej, pisarz, poeta, tenisista i podróżnik, który na zaproszenie nauczyciela i bibliotekarza – Elżbiety Kwiatkowskiej spotkał się z uczniami klas drugich.

KSP Mława nabór

Młodzież miała możliwość poznania miejsc, które odwiedził nasz gość. Dzięki prezentacji, przygotowanej przez niego zobaczyła m.in.  fiordy norweskie, Las Vegas, Florydę oraz Kalifornię. Gość czytał również fragmenty powieści swojego autorstwa „Notatnik głupiego palanta” oraz wiersze o tematyce morskiej i promujące Hel.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa (ze zbiorów Pana Janusza Dębskiego) przedstawiająca miejsca, w których był Pan Jabłoński  w czasie współpracy z ONZ.

Źródło: Zespół Szkół Nr 4 w Mławie

Zdjęcia: Janusz Dębski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz