Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbigniew Jabłoński w Zespole Szkół Nr 4 w Mławie


DSCF7155W dniu 17 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Nr 4 w Mławie gościł Pan Zbigniew Jabłoński z Gdyni – absolwent I LO w Mławie, lekarz medycyny (praktykujący w Mławie w latach 1963-65), komandor marynarki wojennej, pisarz, poeta, tenisista i podróżnik, który na zaproszenie nauczyciela i bibliotekarza – Elżbiety Kwiatkowskiej spotkał się z uczniami klas drugich.


Młodzież miała możliwość poznania miejsc, które odwiedził nasz gość. Dzięki prezentacji, przygotowanej przez niego zobaczyła m.in.  fiordy norweskie, Las Vegas, Florydę oraz Kalifornię. Gość czytał również fragmenty powieści swojego autorstwa „Notatnik głupiego palanta” oraz wiersze o tematyce morskiej i promujące Hel.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa (ze zbiorów Pana Janusza Dębskiego) przedstawiająca miejsca, w których był Pan Jabłoński  w czasie współpracy z ONZ.

Źródło: Zespół Szkół Nr 4 w Mławie

Zdjęcia: Janusz Dębski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x