Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Strażacy interweniowali w centrum Mławy


DSC_0011– Dziś, około godz. 12.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zapaleniu się samochodu osobowego na ulicy Stary Rynek w Mławie. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy. Strażacy dokonali czynności sprawdzających w samochodzie osobowym marki VW Passat i odłączyli akumulator. Nie zachodziła potrzeba podawania środka gaśniczego – informuje nas oficer dyżurny PSP w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

(red.)

DSC_0019DSC_0013

DSC_0014

Udostępnij:
Media Expert Mława
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500