Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spotkanie z pisarką – Katarzyna Enerlich odwiedziła Zespoł Szkół nr 4


Katarzyna Enerlich spotkanie 5 listopada 2015 046W dniu 5 listopada 2015 r w Mławie gościła współczesna polska pisarka   z Mrągowa Katarzyna Enerlich. Inicjatorką i organizatorką spotkań w mławskich szkołach ponadgimnazjalnych była Elżbieta Kwiatkowska – nauczyciel bibliotekarz Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie.

KSP Mława nabór

Pani Katarzyna Enerlich spotkała się z młodzieżą Zespołu Szkół nr 4. Pisarka opowiadała o swoich losach jako uczennicy różnych typów szkół, swojej drodze pisarskiej, jak również o tym jak wygląda jej proces twórczy, skąd czerpie inspiracje i tematy, które opisuje w swoich kolejnych książkach. W bieżącym roku wydała trzy książki, w ubiegłym dwie, a ogółem napisała  i wydała piętnaście. Pisze od sześciu lat.

Katarzyna Enerlich napisała takie książki jak: Czas w dom zaklęty, Kwiat Diabelskiej Góry, Oplątani Mazurami, Kiedyś przy Błękitnym Księżycu, Czarodziejka Jezior oraz serię Prowincja składającą się z siedmiu książek: Prowincja pełna marzeń, Prowincja pełna gwiazd, Prowincja pełna słońca, Prowincja pełna smaków, Prowincja pełna czarów, Prowincja pełna szeptów, Prowincja pełna złudzeń.

Na spotkaniach z młodzieżą dała się poznać jako osoba bardzo miła, otwarta, szczera i bardzo ciepła. Chętnie opowiadała o sobie jak również o swojej twórczości, tytułach poszczególnych książek i opisywanych bohaterach. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze.

Źródło i zdjęcia: Zespól Szkół nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz