Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rozpocznij przygodę z orkiestrą dętą


1a

M. Dejewska, GOK

KSP Mława nabór

Gminny Ośrodek Kultury w Szreńsku zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej OSP. Orkiestra została założona w 1989 r. Działa już przeszło 25 lat, uświetniając swoimi występami wiele imprez i wydarzeń na terenie powiatu mławskiego oraz gminy Szreńsk.

Zespół brał z powodzeniem udział w wielu przeglądach i konkursach ogólnopolskich. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Orkiestr Dętych w naszym powiecie. Pierwszym kapelmistrzem był Adam Witkowski, następnym – Janusz Żuchowski, a od 1998 r. jest nim  Mirosław Cieślak.  – Od początku istnienia w szeregach orkiestry znalazło się ponad 150 osób, obecnie liczy 25 członków, wśród których znaczną większość stanowią dzieci i młodzież z terenu gminy Szreńsk – opowiada Magdalena Dejewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Szreńsku.

Chętne dzieci i młodzież zapraszamy w szeregi orkiestry. Oferujemy bezpłatnie naukę gry na wybranym instrumencie dętym lub perkusyjnym. Młodzi instrumentaliści rozpoczynający przygodę z orkiestrą otrzymują w używanie instrument. Nabór jest ciągle otwarty – zaprasza Magdalena Dejewska.

Spotkania orkiestry odbywają się w każdy wtorek i piątek od godz.17 w GOK

1

2

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rozpocznij przygodę z orkiestrą dętą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
em
Gość

świetna sprawa 🙂

wpDiscuz