Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy turniej dla Chmielewskiego i Łączyńskiegoksp Mława
Reklama

Ruszyła siódma edycja tenisowego Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u.

W sobotę 20 listopada rozegrano premierowy turniej tegorocznego cyklu. To jedna z siedmiu imprez, która pozwoli wyłonić najlepszych graczy w dwóch kategoriach wiekowych.

Do inauguracyjnej batalii zgłosiło się dwudziestu dziewięciu graczy. Siedmiu z nich walczyło w młodszej grupie – prawo występu mieli w niej zawodnicy, którzy nie skończyli jeszcze piętnastego roku życia.

Od początku prym w niej wiedli Filip Chmielewski i Jakub Tomczykowski. Z łatwością poradzili się ze starszymi od siebie przeciwnikami, by w finale powalczyć o pierwsze miejsce. Górą z konfrontacji wyszedł Chmielewski, ale pozostawił przy stole mnóstwo energii. Rywal nie oddał łatwo pola, jeden z setów zakończył się dopiero przy wyniku 28:26.

Emocji nie zabrakło także w rywalizacji w kategorii open. Na starcie stanęli zawodnicy z takich ośrodków jak Działdowo, Ciechanów, a nawet Płock. Ostatecznie górą ze zmagań wyszedł działdowianin Marcin Łączyński. W decydującym pojedynku okazał się lepszy od najlepszego zawodnika z Mławy Mirosława Krajewskiego. Na trzeciej pozycji finiszował Cezary Augustynowicz z Dozin.

Kolejny turniej Grand Prix w tenisie stołowym zostanie rozegrany w sobotę 5 grudnia. Areną zmagań jest sala gimnastyczna mławskiej SP nr 6.

Kategoria do lat 15: 1. Filip Chmielewski, 2. Jakub Tomczykowski, 3. Kamil Wasiłowski, 4. Dawid Napiórkowski, 5. Dominik Brzuzy, 6. Adrian Pisarski, 7. Cezary Socha
Kategoria do lat 15: 1. Marcin Łączyński, 2. Mirosław Krajewski, 3. Cezary Augustynowicz, 4. Waldemar Sosnowski, 5. Andrzej Dąbkowski, 6. Roman Hajduk, 7. Mirosław Wronkowski, 8. Kamil Jurkiewicz

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x