Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Młodzież Zawkrza płaci frycowe. Dwie porażki w weekend


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W miniony weekend zespół Zawkrza rozegrał dwa mecze ligowe. Niestety młodzież mławskiego klubu nie sprostała bardziej doświadczonym rywalom. W konfrontacjach z ekipami z Kozienic i Wolanowa nie potrafiła zwyciężyć nawet w jednym secie.

Dwudniowy maraton z siatkówką zawkrzanie rozpoczęli od spotkania na własnym parkiecie. W wyjściowej „szóstce” pojawili się Kacper Kuciński, Paweł Kołakowski, Karol Kłosowski, Damian Łuniewski, Kacper Kłosowski i Mateusz Trzciałkowski (obu zmieniał libero Dawid Podlaski). Żaden z nich nie przekroczył dwudziestego roku życia, takich młodych zawodników próżno było szukać w obozie kozieniczan.

Jednak doświadczenie było po stronie gości. Nie pomogły wejścia na parkiet Tomasza Szwęcha i Roberta Rybki, zawodników mających za sobą występy w drugiej lidze. Konkurenci dominowali od pierwszej akcji, kończąc zmagania w trzech krótkich setach.

Dzień później mławianie pojawili się w Wolanowie. Gra naszego zespołu wyglądała lepiej, ale nie na tyle, żeby triumfować choćby w jednej partii. W każdym z setów mławianie nawet prowadzili, ale potem szala przeważała się na stronę graczy Jaguara. Dzięki temu gospodarze zakończyli mecz z kompletem punktów, wygrywając ostatecznie 3:0.

W sobotę 28 listopada Zawkrze zmierzy się na własnym boisku ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Początek godz. 16.

Zawkrze Mława – KKS Kozienice 0:3 (-14,-11,-12)
Jaguar Wolanów – Zawkrze Mława 3:0 (17, 19, 20)
Zawkrze: T. Szwęch, D. Łuniewski, M Trzciałkowski, K. Kłosowski, P. Kuźniarski, A. Margas, D. Podlaski (libero), K. Kuciński, P. Kołakowski, Ł. Bober, R. Rybka

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500