Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławscy strażacy znowu w akcji


sliderDo zdarzenia doszło około godz. 12 na drodze wojewódzkiej 615 pomiędzy Stupskiem a Konopkami.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Kierująca samochodem osobowym marki Toyota Corolla zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Poszkodowana została kobieta kierująca pojazdem oraz dziecko. Poszkodowanym pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Kobieta trafiła do mławskiego szpitala, dziecko – do szpitala w Ciechanowie. W akcji uczestniczyły trzy zastępy mławskich strażaków oraz dwa zastępy OSP – informuje Marek Augustynowicz rzecznik PSP w Mławie.
Droga jest przejezdna, ruch odbywa się wahadłowo. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

(red.)

DSC_0001

DSC_0005

DSC_0002

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500