Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Chciał kupić auto, stracił pieniądze


las

fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

Do rozboju doszło 21 listopada br. Trzech młodych mężczyzn pod pretekstem sprzedaży auta zwabiło potencjalnego nabywcę do lasu pod Uniszkami Zawadzkimi.Tam odebrali mu 12, 5 tys zł. przeznaczone na zakup auta.

Pokrzywdzony zgłosił zdarzenie mławskiej policji. Policjanci szybko wytypowali potencjalnych sprawców. Podejrzani są w wieku 20 – 30 lat, zarówno oni jak i pokrzywdzony są mieszkańcami powiatu mławskiego.

– Dziś Sąd Rejonowy w Mławie wyraził zgodę na tymczasowe, trzymiesięczne aresztowanie jednego z podejrzanych. Drugi też został już zatrzymany, wobec niego czynności prowadzi mławska policja. Trzeciego podejrzanego nadal poszukują mławscy policjanci – informuje szef mławskiej prokuratury Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Chciał kupić auto, stracił pieniądze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Jak ktoś jest uczciwy trudno do niego dociera fakt, że dziś trzeba mieć ograniczone zaufanie nie tylko na drodze, tyle że taka nauka sporo kosztuje

XY
Gość

Ludzka naiwność i głupota nie znają granic

wpDiscuz