Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chciał kupić auto, stracił pieniądze


las

fot. ilustracyjne


Do rozboju doszło 21 listopada br. Trzech młodych mężczyzn pod pretekstem sprzedaży auta zwabiło potencjalnego nabywcę do lasu pod Uniszkami Zawadzkimi.Tam odebrali mu 12, 5 tys zł. przeznaczone na zakup auta.

Pokrzywdzony zgłosił zdarzenie mławskiej policji. Policjanci szybko wytypowali potencjalnych sprawców. Podejrzani są w wieku 20 – 30 lat, zarówno oni jak i pokrzywdzony są mieszkańcami powiatu mławskiego.

– Dziś Sąd Rejonowy w Mławie wyraził zgodę na tymczasowe, trzymiesięczne aresztowanie jednego z podejrzanych. Drugi też został już zatrzymany, wobec niego czynności prowadzi mławska policja. Trzeciego podejrzanego nadal poszukują mławscy policjanci – informuje szef mławskiej prokuratury Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
6 lata temu

Jak ktoś jest uczciwy trudno do niego dociera fakt, że dziś trzeba mieć ograniczone zaufanie nie tylko na drodze, tyle że taka nauka sporo kosztuje

XY
XY
6 lata temu

Ludzka naiwność i głupota nie znają granic

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x