Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chciał kupić auto, stracił pieniądze


las

fot. ilustracyjne

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Do rozboju doszło 21 listopada br. Trzech młodych mężczyzn pod pretekstem sprzedaży auta zwabiło potencjalnego nabywcę do lasu pod Uniszkami Zawadzkimi.Tam odebrali mu 12, 5 tys zł. przeznaczone na zakup auta.

Pokrzywdzony zgłosił zdarzenie mławskiej policji. Policjanci szybko wytypowali potencjalnych sprawców. Podejrzani są w wieku 20 – 30 lat, zarówno oni jak i pokrzywdzony są mieszkańcami powiatu mławskiego.

– Dziś Sąd Rejonowy w Mławie wyraził zgodę na tymczasowe, trzymiesięczne aresztowanie jednego z podejrzanych. Drugi też został już zatrzymany, wobec niego czynności prowadzi mławska policja. Trzeciego podejrzanego nadal poszukują mławscy policjanci – informuje szef mławskiej prokuratury Marcin Bagiński.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
5 lata temu

Jak ktoś jest uczciwy trudno do niego dociera fakt, że dziś trzeba mieć ograniczone zaufanie nie tylko na drodze, tyle że taka nauka sporo kosztuje

XY
XY
5 lata temu

Ludzka naiwność i głupota nie znają granic

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x