Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Turniej dla przedszkolaków ” Jestem sprawny i bezpieczny”


slider„Jestem sprawny i bezpieczny” to hasło pod którym w  w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbył się turniej wiedzy o bezpieczeństwie drogowym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

20 listopada w hali sportowej spotkały się przedszkolaki z ZPO nr 1, ZPO nr 2, ZPO nr 3, MPS nr 4, Przedszkola „Bajkowy Dworek” oraz Przedszkola „Dzieciątka Jezus”.

Celem turnieju było: sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach, umiejętne łączenie wiedzy dotyczącej zasad bezpieczeństwa z aktywnością ruchową, kształtowanie zwinności i zręczności, rozwijanie umiejętności efektywnego współdziałania w grupie oraz integracja między placówkami oświatowymi.

Każdą placówkę reprezentowała sześcioosobowa drużyna. Przedszkolaki rywalizowały w następujących konkurencjach:

– Numery alarmowe
-Jestem bezpieczny na drodze
-Skaczące żabki
-Balon
-Światło dla pieszych
-Skoki na piłce
-Quiz „Prawda czy fałsz”
-Puzzle
-Apteczka pierwszej pomocy

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i doskonałą sprawnością fizyczną, co zostało nagrodzone dyplomami, odblaskami, zdrowymi soczkami i owocami.

Opiekę organizacyjną zapewniły panie: Milena Krajewska, Dorota Koźlakiewicz, Martyna Zębrzuska, Elżbieta Leśniewska (ZPO nr 2). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – były to piłki.

Oto wyniki turnieju:
I miejsce – Zespoł Placówek Oświatowych nr 2
II miejsce – Zespół Placówek Oświatowych nr 3
III miejsce – Przedszkole Bajkowy Dworek

oprac. JK

Źródło: ZPO nr 2

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500