Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szlachetna Paczka na ulicach Mławy


sliderDziś od godziny 10 do 14 na ulicach Mławy trwał happening Szlachetnej Paczki.


Wolontariusze wystylizowani na zgrabne paczki zachęcali mieszkańców do udziału w akcji. Okazją do wyjścia na ulicę jest otwarcie na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl bazy z opisem i historią rodzin potrzebujących pomocy.

– Od dziś przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z rodzin  i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę. Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl oraz do śledzenia mławskiego fanpage’a – informuje lider rejonu Mława Projektu Szlachetna Paczka, Agnieszka Stemporowska.

Punkty Szlachetnej Paczki mogliśmy spotkać przy „handlowcu”, w sklepach Carrefour na Targowej i Kaufland. Ulicami miasta poruszało się auto – reklama mobilna akcji.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
6 lata temu

Mega akcja mega ludxi o jeszcze wiekszym sercu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x