Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Szlachetna Paczka na ulicach Mławy


sliderDziś od godziny 10 do 14 na ulicach Mławy trwał happening Szlachetnej Paczki.

KSP Mława nabór

Wolontariusze wystylizowani na zgrabne paczki zachęcali mieszkańców do udziału w akcji. Okazją do wyjścia na ulicę jest otwarcie na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl bazy z opisem i historią rodzin potrzebujących pomocy.

– Od dziś przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z rodzin  i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę. Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl oraz do śledzenia mławskiego fanpage’a – informuje lider rejonu Mława Projektu Szlachetna Paczka, Agnieszka Stemporowska.

Punkty Szlachetnej Paczki mogliśmy spotkać przy „handlowcu”, w sklepach Carrefour na Targowej i Kaufland. Ulicami miasta poruszało się auto – reklama mobilna akcji.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Szlachetna Paczka na ulicach Mławy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Mega akcja mega ludxi o jeszcze wiekszym sercu

wpDiscuz