Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zmiana lidera w PLAS-ie. Premierowy tie-break


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Druga kolejka tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki za nami. Trzy pojedynki potoczyły się wyjątkowo szybko, za to w konfrontacji Dre-Mar z De Luxe, emocji nie zabrakło. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break.

Dre-Mar to pierwszy lider rozgrywek, natomiast konkurent zaczął sezon od porażki z obrońcami tytułu TS Relaks. Teoretycznym faworytem byli gracze rodem z powiatu żuromińskiego, ale w środowy wieczór musieli sobie radzić bez podstawowego rozgrywającego Bartosza Pietrzaka.

Ten doznał kontuzji palców, z konieczności próbował go zastąpić Marcin Romanowski. Przez trzy sety szło mu całkiem dobrze, bo jego drużyna prowadziła już 2:1. Jednak konkurenci z Mławy nie zrezygnowali z walki. Prowadzeni do boju przez byłych graczy Zawkrza – Łukasza Borowskiego, Karola Gołyńskiego, Serafina Gruźlewskiego – doprowadzili do wyrównania. W decydującym secie przeważyli ostatecznie szalę na swoją korzyść.

W pozostałych pojedynkach rozegrano zaledwie po trzy sety. Wpadkę Dre-Maru wykorzystali siatkarze Technokabla, przebijając się na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Komplet punktów zgarnęli także reprezentanci Transmika i TS Relaks.

II kolejka (18.11): TS Relax – Trójka 3:0 (15, 19, 19), Technokabel – Tytani 3:0 (12, 17, 21), Jutrzenka – Transmik 0:3 (-12, -22, -15), Dre-Mar – De Luxe 2:3 (22, -22, 22, -22, -11)
23)
Tabela
1. Technokabel 2 6 6:0
2. Transmik 2 6 6:0
3. TS Relaks 2 6 6:1
4. Dre-Mar 2 4 5:3
5. De Luxe 2 2 4:5
6. Tytani 2 0 0:6
7. Trójka 2 0 0:6
8. Jutrzenka 2 0 0:6
III kolejka (2.12): TS Relaks – Dre-Mar, Transmik – De Luxe, Technokabel – Jutrzenka, Trójka – Tytani

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500