Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szlachetna Paczka otwiera bazę historii rodzin


sz-paczkaW najbliższą sobotę, 21 listopada br., na www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza z informacjami o rodzinach w potrzebie.

KSP Mława nabór

Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę – informuje lider rejonu Mława Projektu Szlachetna Paczka, Agnieszka Stemporowska.

W bazie opisów na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdzie się opis historii rodzin  – korzystając z niego będzie można wesprzeć wybraną rodzinę, odpowiadając na jej konkretne potrzeby.

Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl oraz do śledzenia mławskiego fanpage’a.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej za pomocą paczek na Święta Bożego Narodzenia.

red.

Źródło: Szlachetna Paczka

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz