Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szlachetna Paczka otwiera bazę historii rodzin


sz-paczkaW najbliższą sobotę, 21 listopada br., na www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza z informacjami o rodzinach w potrzebie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę – informuje lider rejonu Mława Projektu Szlachetna Paczka, Agnieszka Stemporowska.

W bazie opisów na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdzie się opis historii rodzin  – korzystając z niego będzie można wesprzeć wybraną rodzinę, odpowiadając na jej konkretne potrzeby.

Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl oraz do śledzenia mławskiego fanpage’a.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej za pomocą paczek na Święta Bożego Narodzenia.

red.

Źródło: Szlachetna Paczka

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500