Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szlachetna Paczka otwiera bazę historii rodzin


sz-paczkaW najbliższą sobotę, 21 listopada br., na www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza z informacjami o rodzinach w potrzebie.


Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę – informuje lider rejonu Mława Projektu Szlachetna Paczka, Agnieszka Stemporowska.

W bazie opisów na stronie www.szlachetnapaczka.pl znajdzie się opis historii rodzin  – korzystając z niego będzie można wesprzeć wybraną rodzinę, odpowiadając na jej konkretne potrzeby.

Zapraszamy na stronę www.szlachetnapaczka.pl oraz do śledzenia mławskiego fanpage’a.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej za pomocą paczek na Święta Bożego Narodzenia.

red.

Źródło: Szlachetna Paczka

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x