Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów z pucharem komendanta mławskiej policji


siataNa sali I LO rozegrano drugą edycję turnieju o puchar komendanta powiatowej policji w Mławie. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć drużyn. Pod siatką walczyli policjanci, strażacy, uczniowie szkół oraz przybysze z innych siatkarskich ośrodków.


Klasą samą w sobie okazali się reprezentanci Radzanowa. W grupie byli lepsi od reprezentantów Państwowej Straży Pożarnej. Ten sukces otworzył im drzwi do finału, do którego z eliminacji przebili się jeszcze zawodnicy mławskiego ZS nr 3 oraz płońskiego ZS nr 2.

Radzanowianie nie mieli litości dla siatkarskiej młodzieży. Oba konkurencyjne zespoły odprawili z kwitkiem, nie pozwalając im na wygranie choćby jednego seta. Tytuł wicemistrzowski przypadł „trójce”, za sprawą triumfu 2:0 nad płońszczanami.

Do batalii o główne trofeum przebili się zwycięzcy trzech grup. Reszcie stawki pozostała walka o skromniejsze cele. Najgorszą dla każdego sportowca lokatę tuż za podium zajęli reprezentanci głównego patrona zmagań. Czwarte miejsce zawdzięczają sukcesom w konfrontacjach z ZS nr 4 i strażakami.

Wyniki
Grupa A
Końcowa klasyfikacja: 1. Radzanów 2 pkt., 2. KP KSP Mława 1
Grupa B
Końcowa klasyfikacja: 1. ZS nr 2 Płońsk 5 pkt., 2. KP Mława 5, 3. Maków Mazowiecki 5, 4. Ciechanów 3
Grupa C
Końcowa klasyfikacja: 1. ZS nr 3 Mława 4 pkt., 2. ZS nr 4 Mława 2, 3. ACK Mława 0
Pojedynki o miejsca 1-3: ZS nr 3 Mława – Płońsk 2:0, Radzanów – ZS nr 3 Mława 3:0, Płońsk – Radzanów 0:2
Końcowa klasyfikacja: 1. Radzanów, 2. ZS nr 3 Mława, 3. ZS nr 2 Płońsk
Pojedynki o miejsca 4-6: KP PSP Mława – KPP Mława 0:2, ZS nr 4 – KP PSP Mława 0:2, ZS nr 4 – KPP Mława 0:2
Końcowa klasyfikacja: 1. KPP Mława, 2. KS PSP

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x