Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Opłotkami Mławy przeszli wandale


bat chłopZ nadesłanych przez jednego z czytelników zdjęć możemy wywnioskować, że niedawno ulicą Podmiejską i Batalionów Chłopskich przemaszerowali wandale.

Poprzewracane oznakowanie na (jeszcze zamkniętych) wjazdach na wiadukty, no i oczywiście całkowicie zniszczony słupek przystankowy komunikacji miejskiej. Trudno tu nawet dociec komu i dlaczego przeszkadzał słupek przystankowy. Pewne natomiast jest że nowy kosztuje około 20 tys. zł. Zapłaci jak zwykle w takich przypadkach miasto – czyli my.

(red.)

bat chłop (2)bat chłop (3)bat chłop (4)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
...
Gość
...

Na przystankach MKM bez wiaty nie ma raczej ławeczek 😛

XX
Gość
XX

A co z ławeczką? tez uszkodzili?

koło
Gość
koło

Problem poleca na tym że nie tylko przystanki tak wyglądają jak przejdzie bydło ulicami miasta. ale ile razy widziałęm w niedzielne poranki jak wyglądają choćby aleje i smietniki… bo młodzież musi sie wyszumieć po dyskotece… ojcu i matce wpierw powinno sie wpierdzielić a póżniej dopiero gówiażowi…

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Czy nikt z osób mieszkających wokół, przejeżdżających nie zauważył wandali niszczących przystanek? Przecież nie zrobili tego po cichutku i w ułamku sekundy. Każdy teraz się boi i przejmuje tylko tym co dzieje sie na jego podwórku. Można było nawet anonimowo poinformować policję lub służby miejskie. Od tego w końcu są.

...
Gość
...

No cóż, wandale wandalami, ale czemu piszecie o nowym słupku przystankowym?
Przecież wystarczy ten obecny pospawać i odmalować, a to koszt niższy niż 100zł.
Bez przesady.
Wandali nikt nie znajdzie, a dlaczego mamy ponosić tak wysokie koszty jak tu sugerujecie?
Czy to były już na ten temat rozmowy z władzami miasta?

roman
Gość
roman

w głowie się nie mieści co za by…o bynajmniej nie mam tu na myśli stada krów dojnych

koło
Gość
koło

bo to właśnie MŁAWA jest… porażka..
Ciekawe czy byliby tacy fajni jakby ktoś im z domów ogrodzenia poniszczył