Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Opłotkami Mławy przeszli wandale


bat chłopZ nadesłanych przez jednego z czytelników zdjęć możemy wywnioskować, że niedawno ulicą Podmiejską i Batalionów Chłopskich przemaszerowali wandale.

Poprzewracane oznakowanie na (jeszcze zamkniętych) wjazdach na wiadukty, no i oczywiście całkowicie zniszczony słupek przystankowy komunikacji miejskiej. Trudno tu nawet dociec komu i dlaczego przeszkadzał słupek przystankowy. Pewne natomiast jest że nowy kosztuje około 20 tys. zł. Zapłaci jak zwykle w takich przypadkach miasto – czyli my.

(red.)

bat chłop (2)bat chłop (3)bat chłop (4)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Opłotkami Mławy przeszli wandale"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

Na przystankach MKM bez wiaty nie ma raczej ławeczek 😛

XX
Gość

A co z ławeczką? tez uszkodzili?

koło
Gość

Problem poleca na tym że nie tylko przystanki tak wyglądają jak przejdzie bydło ulicami miasta. ale ile razy widziałęm w niedzielne poranki jak wyglądają choćby aleje i smietniki… bo młodzież musi sie wyszumieć po dyskotece… ojcu i matce wpierw powinno sie wpierdzielić a póżniej dopiero gówiażowi…

Katarzyna
Gość

Czy nikt z osób mieszkających wokół, przejeżdżających nie zauważył wandali niszczących przystanek? Przecież nie zrobili tego po cichutku i w ułamku sekundy. Każdy teraz się boi i przejmuje tylko tym co dzieje sie na jego podwórku. Można było nawet anonimowo poinformować policję lub służby miejskie. Od tego w końcu są.

...
Gość

No cóż, wandale wandalami, ale czemu piszecie o nowym słupku przystankowym?
Przecież wystarczy ten obecny pospawać i odmalować, a to koszt niższy niż 100zł.
Bez przesady.
Wandali nikt nie znajdzie, a dlaczego mamy ponosić tak wysokie koszty jak tu sugerujecie?
Czy to były już na ten temat rozmowy z władzami miasta?

wpDiscuz