Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Interwencja straży pożarnej na Mickiewicza


DSC_0008Dziś około godz. 15:30 w kamienicy na ul. Mickiewicza interweniowali mławscy strażacy. Był to efekt zgłoszenia na policję przypadku, że z jedną z zamieszkałych w kamienicy starszych osób nie można nawiązać kontaktu.

– Strażacy po drabinie dostali się do okna wskazanego mieszkania i podjęli czynności zmierzające do ustalenia, czy w mieszkaniu ktoś przebywa. Na szczęście wkrótce okazało się, że osoba przebywała poza mieszkaniem i już się skontaktowała z rodziną – informuje Marek Augustynowicz rzecznik PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
mla
Gość
mla

Przynajmniej mieszkańcy mieli jakąś atrakcję

czytelnik
Gość
czytelnik

milo miec troskliwych sasiadow