Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Interwencja straży pożarnej na Mickiewicza


DSC_0008Dziś około godz. 15:30 w kamienicy na ul. Mickiewicza interweniowali mławscy strażacy. Był to efekt zgłoszenia na policję przypadku, że z jedną z zamieszkałych w kamienicy starszych osób nie można nawiązać kontaktu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Strażacy po drabinie dostali się do okna wskazanego mieszkania i podjęli czynności zmierzające do ustalenia, czy w mieszkaniu ktoś przebywa. Na szczęście wkrótce okazało się, że osoba przebywała poza mieszkaniem i już się skontaktowała z rodziną – informuje Marek Augustynowicz rzecznik PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
mla

Przynajmniej mieszkańcy mieli jakąś atrakcję

czytelnik

milo miec troskliwych sasiadow