Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Cotygodniowy raport mławskiej straży pożarnej


straz2W ciągu minionego tygodnia mławscy strażacy czterokrotnie udzielali pomocy w zdarzeniach na drogach w powiecie mławskim.

KSP Mława nabór

Najpoważniejszy wypadek z dwoma ofiarami śmiertelnymi miał miejsce w Żurominku 9 listopada br., o czym już pisaliśmy na łamach Codziennika mławskiego. Pozostałe zdarzenia, były na szczęście mniej tragiczne.

09.11.2015 roku o godzinie 17.40 w miejscowości Konopki gmina Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Opel Astra i samochodu ciężarowego marki Man. Osób poszkodowanych nie było. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej samochód osobowy znajdował się na środku jezdni. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Stupsk polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pozostałości powypadkowych oraz usunięciu samochodu osobowego z jezdni. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego oraz koło samochodu ciężarowego. Straty oszacowano na 4 tys. zł. .

13.11.2015 roku o godzinie 15.27 w miejscowości Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Fiesta, który dachował i znalazł się w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, której pomocy medycznej udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Osoba ta po udzieleniu pomocy medycznej pozostała na miejscu zdarzenia. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Stupsk polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ całkowicie samochód osobowy FORD Fiesta. Straty oszacowano na około 25 tys. zł.

14.11.2015 roku o godzinie 03.17 w miejscowości Radzanów doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Mazda 323. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pojazd leżał na dachu poza jezdnią. Osób poszkodowanych nie było. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Radzanów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu, odłączeniu akumulatora.

oprac. JK

Żródło: mł. bryg. Marek Augustynowicz  KP PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz