Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Cotygodniowy raport mławskiej straży pożarnej


straz2W ciągu minionego tygodnia mławscy strażacy czterokrotnie udzielali pomocy w zdarzeniach na drogach w powiecie mławskim.

Słoneczne ogrody Mława

Najpoważniejszy wypadek z dwoma ofiarami śmiertelnymi miał miejsce w Żurominku 9 listopada br., o czym już pisaliśmy na łamach Codziennika mławskiego. Pozostałe zdarzenia, były na szczęście mniej tragiczne.

09.11.2015 roku o godzinie 17.40 w miejscowości Konopki gmina Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Opel Astra i samochodu ciężarowego marki Man. Osób poszkodowanych nie było. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej samochód osobowy znajdował się na środku jezdni. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Stupsk polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pozostałości powypadkowych oraz usunięciu samochodu osobowego z jezdni. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego oraz koło samochodu ciężarowego. Straty oszacowano na 4 tys. zł. .

13.11.2015 roku o godzinie 15.27 w miejscowości Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Ford Fiesta, który dachował i znalazł się w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, której pomocy medycznej udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Osoba ta po udzieleniu pomocy medycznej pozostała na miejscu zdarzenia. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Stupsk polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ całkowicie samochód osobowy FORD Fiesta. Straty oszacowano na około 25 tys. zł.

14.11.2015 roku o godzinie 03.17 w miejscowości Radzanów doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Mazda 323. W chwili dojazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej pojazd leżał na dachu poza jezdnią. Osób poszkodowanych nie było. Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Radzanów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu, odłączeniu akumulatora.

oprac. JK

Żródło: mł. bryg. Marek Augustynowicz  KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500