Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamiast bramek czerwone kartki. Porażka w Wyszkowie


mlawiankaOstatni w rundzie jesiennej wyjazdowy mecz nie przyniósł piłkarzom Mławianki premierowego zwycięstwa na obcym boisku. Gracze prowadzeni przez Piotra Króla okazali się gorsi od rywali z Wyszkowa. Na dodatek stracili nie tylko dwa gole i komplet punktów.


Po sukcesie w konfrontacji z płocką Wisłą nastroje w naszej ekipie wyraźnie się poprawiły. Trener miał także większe pole manewru, jeśli chodzi o kadrę – karę za nadmiar żółtych kartek odpokutował bowiem Jakub Sierzputowski.

Sobotni mecz zaczął jeszcze na ławce rezerwowych, ale szybko musiał się pojawić na zielonej murawie. W 26. minucie kontuzji doznał Szymon Masiak. Uraz okazał się na tyle poważny, że wychowanek naszego klubu nie wrócił już na boisko.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie ekipy miały po jednej okazji strzeleckiej. W naszej drużynie do bramki nie zdołał trafić Daniel Orzechowski. Przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Bugu.

Niestety w 71. minucie wyszkowianie objęli prowadzenie. Kami Gatyński skapitulował po uderzeniu Jakuba Rejnusia, co na dobre rozbiło Mławiankę. Chwilę później czerwoną kartkę w konsekwencji dwóch żółtych otrzymał Sierzputowski.

Na tym nie skończyły się indywidualne upomnienia. W ślady swojego kolegi poszli Maciej Komorowski i Marcin Tomczak. Gra bez trzech zawodników musiała skończyć się stratą drugiego gola. Łukasz Wolf posłał piłkę do pustej bramki, po tym jak Gatyński powędrował w pole karne przeciwnika  przy stałym fragmencie gry.

Bug Wyszków – MKS Mławianka Mława 2:0 (0:0)

Mławianka: Gatyński – Łucki, Komorowski, Edison da Silva, Dąbkowski, Masiak (26. Sierzputowski), Drzewiecki, Tomczak, Orzechowski, Stryjewski (77. Lubański), Walczak (88. Pocieżnicki)

XVI kolejka: Czarni – Ciechanów 1:0, Łomianki – Przasnysz 1:0, Wisła II – Naprzód 2:0, Bug – Mławianka 2:0, Błękitni – Mazur 0:1, Ożarowianka – Huragan 1:2, Ostrovia – Korona 4:0, Mazovia – Wkra 3:1,  Bzura – pauza

sport1

Narew wycofała się z rozgrywek w siódmej kolejce. Wyniki z jej udziałem zostały anulowane.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x