Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złośliwość czy głupota? Duża niecka zamknięta


DSC_0006 - KopiaWe wtorek 10 listopada br. ratownicy odkryli obecność ludzkiego kału w głównej niecce pływalni.

Pływalnia została natychmiast zamknięta.

– Nie jest to pierwsze takie zdarzenie. W takim przypadku mamy określoną procedurę działania. Usuwamy zanieczyszczenia. Odkurzaczem basenowym czyścimy osady na dnie niecki i czyścimy wodę chemicznie, a następnie przepłukujemy nieckę. Mławski sanepid dziś pobrał próbki wody do badania. W przypadku pozytywnego wyniku udostępnimy pływalnię użytkownikom – tłumaczy Piotr Jankowski dyrektor MOSIR Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

18
KOMENTARZE

avatar
1500
zadowolona
Gość
zadowolona

Jako dziecko marzyłam o chodzeniu na basen, ale w tamtych czasach basenu w Mławie jeszcze nie było. Nasz wychowawca w podstawówce miał ambitny plan, zebrać grupę dzieci i jeździć z wycieczką do Ciechanowa. Niestety grupa się nigdy nie uzbierała 😉 Dlatego uważam, że basen w Mławie to jedna z lepszych inwestycji. Oko samo się śmieje widząc dzieciaczki śmigające w wodzie jak ryby.

...
Gość
...

Taaak, szczególnie z… wkładką 😛

gość
Gość
gość

Tego typu wypadki się zdarzają wszędzie w przestrzeni udostępnionej publicznie. Kulturę trzeba wpajać od małego. Mało to niespodzianek unosi się w akwenach wodnych? Wystarczy przejść się latem nad zalew albo pojechać gdzieś nad jezioro, żeby zobaczyć jak młodzież się zachowuje. Nie będę wymieniać, bo się człowiekowi robi niedobrze, ble…

pankracy
Gość
pankracy

Mławski basen jest super. Korzystam ze znajomymi regularnie. Myślę, że nie tylko nam, to co się stało pokrzyżowało plany 🙁

viola
Gość
viola

ano, ja też z koleżanką też nie poszłam.. czekamy niecierpliwie do poniedziałku

co za chamstwo
Gość
co za chamstwo

Dokładnie – tak \”niesmaczne\” jak na załączonym poniżej obrazku. Bezstresowe wychowanie. Niech taki delikwent czyści teraz przez pól roku miejskie toalety, psie odchody z chodników zgarnia. No i obowiązkowo – wstęp na basen zabroniony – przynajmniej do czasu odkupienia.

sweet chocolate
Gość
sweet chocolate
...
Gość
...

Czy nie ma żadnych środków chemicznych barwiących takiemu gościowi tyłek??
Przecież jak człowiek pójdzie na basen i przypomni sobie takie zdarzenie, to mu się flaki wywracają, mimo że jest już wszystko w porządku.
Przydałoby się takiego gościa wykąpać w studzience kanalizacyjnej, tam mógłby s*** do oporu.
D***y naród.

gość
Gość
gość

No cóż. Nic co ludzkie nie jest nam obce…

Plusk
Gość
Plusk

śmierdząca sprawa

Karola
Gość
Karola

Złośliwość czy głupota – zwyczajnie świństwo, na język też suną się mocniejsze określenia. Pomijając cały koszt i zamieszkanie, żal mi osób, które planowały w tym tygodniu popływać. No i zawodnicy się troszkę więcej chemicznych środków nałykają.

brak słów
Gość
brak słów

Wszystko monitorowane, a jak przychodzi co do czego, sprawcy brak. Cholercia, może jakiś istnieje tajemniczy portal na dnie basenu, co od czasu do czasu przepuszcza jakiś shit?

Skandal
Gość
Skandal

Jak by takiemu mordę we własnym g*****e umoczyć, to by mu się od razu s**** odechciało i długo by się z zaparcia leczył.

Ferdek
Gość
Ferdek

Co za sroch!!!!

WC
Gość
WC

Temu to i 50 m było zbyt daleko. Musi poćwiczyć pływanie inaczej nigdy nie zdąży

mla
Gość
mla

w głównym zbiorniku to chyba nie dziecko narobiło?

ehhh
Gość
ehhh

i znowu na***** 🙁

podejrzliwy
Gość
podejrzliwy

aż dziwne, co za zbieg okoliczności 🙁