Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Złośliwość czy głupota? Duża niecka zamknięta


DSC_0006 - KopiaWe wtorek 10 listopada br. ratownicy odkryli obecność ludzkiego kału w głównej niecce pływalni.

KSP Mława nabór

Pływalnia została natychmiast zamknięta.

– Nie jest to pierwsze takie zdarzenie. W takim przypadku mamy określoną procedurę działania. Usuwamy zanieczyszczenia. Odkurzaczem basenowym czyścimy osady na dnie niecki i czyścimy wodę chemicznie, a następnie przepłukujemy nieckę. Mławski sanepid dziś pobrał próbki wody do badania. W przypadku pozytywnego wyniku udostępnimy pływalnię użytkownikom – tłumaczy Piotr Jankowski dyrektor MOSIR Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

18 - liczba komentarzy w artykule "Złośliwość czy głupota? Duża niecka zamknięta"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
zadowolona
Gość

Jako dziecko marzyłam o chodzeniu na basen, ale w tamtych czasach basenu w Mławie jeszcze nie było. Nasz wychowawca w podstawówce miał ambitny plan, zebrać grupę dzieci i jeździć z wycieczką do Ciechanowa. Niestety grupa się nigdy nie uzbierała 😉 Dlatego uważam, że basen w Mławie to jedna z lepszych inwestycji. Oko samo się śmieje widząc dzieciaczki śmigające w wodzie jak ryby.

...
Gość

Taaak, szczególnie z… wkładką 😛

gość
Gość

Tego typu wypadki się zdarzają wszędzie w przestrzeni udostępnionej publicznie. Kulturę trzeba wpajać od małego. Mało to niespodzianek unosi się w akwenach wodnych? Wystarczy przejść się latem nad zalew albo pojechać gdzieś nad jezioro, żeby zobaczyć jak młodzież się zachowuje. Nie będę wymieniać, bo się człowiekowi robi niedobrze, ble…

pankracy
Gość

Mławski basen jest super. Korzystam ze znajomymi regularnie. Myślę, że nie tylko nam, to co się stało pokrzyżowało plany 🙁

viola
Gość

ano, ja też z koleżanką też nie poszłam.. czekamy niecierpliwie do poniedziałku

co za chamstwo
Gość

Dokładnie – tak \”niesmaczne\” jak na załączonym poniżej obrazku. Bezstresowe wychowanie. Niech taki delikwent czyści teraz przez pól roku miejskie toalety, psie odchody z chodników zgarnia. No i obowiązkowo – wstęp na basen zabroniony – przynajmniej do czasu odkupienia.

sweet chocolate
Gość
...
Gość

Czy nie ma żadnych środków chemicznych barwiących takiemu gościowi tyłek??
Przecież jak człowiek pójdzie na basen i przypomni sobie takie zdarzenie, to mu się flaki wywracają, mimo że jest już wszystko w porządku.
Przydałoby się takiego gościa wykąpać w studzience kanalizacyjnej, tam mógłby s*** do oporu.
D***y naród.

wpDiscuz