Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Śmiertelny wypadek przy ulicy Nowowiejskiej w Mławie


nowowiejska (4)Jak informowaliśmy wkrótce po wypadku, 10 listopada br. na przejściu dla pieszych w skrzyżowaniu DK nr 7 z ul. Nowowiejską zginął 58 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego.

KSP Mława nabór

– Mławska policja i prokuratura ustalają przebieg i przyczyny tragicznego wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Alhambra, 28- letnia mieszkanka Malborka, jadąc drogą krajową nr 7 w kierunku Gdańska, potrąciła przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. W chwili wypadku 58- letni pieszy, mieszkaniec pow. mławskiego, znajdował się prawdopodobnie na przejściu lub w jego pobliżu. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca seatem kobieta była trzeźwa – informuje Anna Pawłowska rzecznik KPP Mława.

Oprac. JK
Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz