Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Pieszy potrącony na Napoleońskiej


sliderDziś doszło do kolejnego już w ostatnich dniach zdarzenia z udziałem pieszego.

KSP Mława nabór

Około godziny 17. 40 w okolicach przejścia dla pieszych na ulicy Napoleońskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną, doszło do potrącenia przechodnia przez samochód osobowy marki Volkswagen. Poszkodowanego zabrało pogotowie ratunkowe. Czasowo nieprzejezdna jest ulica Napoleońska w kierunku LG. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Pieszy potrącony na Napoleońskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mla
Gość

chyba jednak w Mławie nie jest bezpiecznie

mink
Gość

ponawiam pytanie dotyczące nowych sygnalizacji świetlnych. Może któryś z decydentów to czyta? Do ilu potrąceń pieszych musi jeszcze dojść? Osobie poszkodowanej życzę szybkiego dojścia do zdrowia.

Mieszkaniec
Gość

Szkoda człowieka, ale na tej ulicy nie jeżdżą 50 km/h. Obserwując niektóre auta śmiało można powiedzieć że jada 100 km/h, a POLICJI nigdy nie widziałem aby stali na tej ulicy i mierzyli prędkość. Wystarczy aby ustali na 30 min i bu kilku piratów na pewno złapali.

wpDiscuz