Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sportowe emocje wśród harcerzy – I Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Siatkówce Halowej „REKINY SIATKÓWKI” zakończone.


rekiny1 Dwudniowa impreza odbyła się w Mławskiej Hali Sportowej – współorganizatora Mistrzostw. Pilotażowy turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród polskich skautów. Udział wzięło w nim ponad 120 harcerzy  z takich miast jak Olsztyn, Łódź, Ciechanów, Żuromin, Bieżuń czy Grójec.

KSP Mława nabór

Harcerze mieli szansę zaprezentować swoje siatkarskie umiejętności także w konkursach dodatkowych takich jak Siatkokozak i Siatkonoga, które odbyły się pierwszego dnia zawodów. Znany i lubiany rekin Sharky motywował zawodników do jeszcze lepszej gry, wywołując uśmiech na twarzach uczestników mistrzostw.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Kulka Team – Hufiec ZHP Warmiński

II miejsce – Rekony Parkietu – Hufiec ZHP Widzew Łódź

III miejsce – Semper Fidelis – Hufiec ZHP Żuromin

Siatkokozak

I miejsce – Cezary Jędrzejczak

Siatkonoga

I miejsce – Marcin Welsand i Piotr Czarnomski

II miejsce – Cezary Jędrzejczak i Marcin Kowalski

III miejsce – Dagmara Wroniszewska i Julia Wasiłowska

Nagrody wręczyli: Pani Jolanta Kwiatek – Dyrektor Mławskiej Hali Sportowej, Pan Jan Marek Wtulich – Dyrektor Wydziału Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego, Pan Cezary Kądrzycki – Sekretarz  Powiatu Mławskiego, oraz harcmistrz Tomasz Sobolewski – Zastępca Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP.

Patronat honorowy nad turniejem objęli: Burmistrz Miasta Mława, Starosta Mławski oraz Komendant Chorągwi Mazowieckiej ZHP.

rekiny5 rekiny3 rekiny2

Źródło i fot. : Rzecznik Prasowy Hufca Bartosz Ciesielski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz