Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Tragiczny wypadek w Żurominku. Znamy ustalenia policji


sliderDwie osoby zginęły w tragicznym wypadku   na drodze nr 7 w Żurominku.

Słoneczne ogrody Mława

– W wyniku zderzenia czołowego samochodu osobowego marki Skoda Octavia z samochodem ciężarowym marki Renault Premium śmierć poniosły dwie osoby – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

Według ustaleń policji kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym.

Podczas akcji strażacy użyli do rozcinania auta sprzętu hydraulicznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Oktavia, na łuku drogi , zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący prawidłowo samochód ciężarowy marki Renault. Kierowca skody, 35- letni mieszkaniec Warszawy oraz jadący z nim pasażer, 37- letni mieszkaniec Łosic, zginęli na miejscu wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym, 33- letni mieszkaniec pow. mławskiego nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy.  Mławska policja i prokuratura  ustalają szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku – informuje Anna Pawłowska rzecznik mławskiej policji.

(red.)

wypadek Żurominek 2

foto: KPP Mława

wypadek Żurominek 3

foto: KPP Mława

żurominekżurominek (3)żurominek (2)żurominek (7)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

22
KOMENTARZE

1500
Syn

Różaniec za zmarłego Przemysława odbędzie się 13.11.2015r w domu pogrzebowym ,,HADES\” w Łosicach. Msza pogrzebowa odbędzie się w kościele Trójcy Świętej w dniu 14.11.2015 o godzinie 12:00.

stump koledzy

Szczere kondolencje skladamy calej rodzinie obu ofiar.prosimy o dokladne informacje pod nr.693318240 pograzeni w smutku koledzy z pracy h.stump

Sąsiedzi

Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Będziemy pamiętać o P. Przemku w modlitwach. Boże daj Mu wieczne odpoczywanie i pozwól wejść do Swego Królestwa.

Ewa

Wyrazy wspolczucia dla żon i dzieci ….. To straszna tragedia .

Ewa

Wieczny odpoczynek racz im dac Panie [*] [*]

Karolina

Tragedia jest dla każdego jak widzi się takie coś! Ciekawe co byś pisał jak by to ktoś z waszych rodzin tak skończył tragicznie. A nie jakieś głupie komentarze, każdy umie czytać, ale są w Polsce tacy ludzie co są źle wychowani! i piszą jakieś głupoty którędy był objazd co to kogo obchodzi mógł wyjść i swoje żale powiedzieć policji. Macie w ludzie głupotę w głowie nie ma co!

...

Jeśli to ktoś z Twoich bliskich, to serdecznie współczuję, ale odrobina kultury i taktu wobec innych użytkowników przydałaby Ci się.
Nie będę brać przykładu z Ciebie i pisać co Ty masz w głowie.

Konrad

Kiedy i w której parafii odbędzie się pogrzeb pasażera ?

Anna

Każda śmierć to wielka tragedia. Pochylmy się nad bólem rodzin zmarłych który jest nieodłącznym towarzyszem śmierci. Może pytanie o pochodzenie ofiar zadał ktoś im bliski.Łączę się z nimi w bólu.

Uprzejmie przypominamy i prosimy o zachowanie kultury dyskusji i nie zamieszczanie komentarzy o treści wulgarnej.

Mario

A swoją drogą pytanie o to skąd są ofiary wypadku pod tekstem, w którym jest to napisane – niezbyt długim tekstem zresztą, uważam za analfabetyzm, ewentualnie – za wtórny analfabetyzm

Mario

Chamstwo to chyba z Twojej strony Karolino, bo Ty użyłaś słowa na literą \”k\”. My tylko kulturalnie dyskutujemy. I nie roń tutaj łez, że tragedia się stała. Owszem stała się. Ale nie ukrywajmy, najwięcej ludzi wchodzi tu z czystej ciekawości. Tragedia to jest dla rodziny tych, którzy zmarli, dla ich znajomych, dla ich przyjaciół. Dla pozostałych to już nie taka tragedia… Chyba mogę wyrazić swoje zdanie…?

Karolina

Jeden i drugi chamstwo się szerzy! Stał się tragiczny wypadek ludzie nie żyją a jakieś kurwa głupoty ludzie ogarnijcie się!!!

prawdziwy Mario

wiesz Mario, do tego momentu osoba, która pyta o pochodzenie ofiar wypadku raczej nie dotarła, zobaczyła tytuł i zdjęcia, i wymaga natychmiastowej odpowiedzi, bez czytania tekstu.. taką mamy dziś kulturę obrazkową… nie wymagaj od ludzi zbyt wiele

Mario

\”Kierowca skody, 35- letni mieszkaniec Warszawy oraz jadący z nim pasażer, 37- letni mieszkaniec Łosic\” – czy czytanie ze zrozumieniem boli?

Piotr

Ale puszczenie ruchu przez Mdzewo i Podkrajewo to pomysł poniżej zera. Co za baran puszcza TIRy na drogę, na której się one nie mieszczą. Jeden ok ale dwa mijały się wjeżdżając w krzaki. A z tyłu sznur aut a w nich nie tylko ja spieszacy się do pracy do Warszawy.

Patryk

no tak Piotrze ale jeśli nie ma innej trasy objazdu to lepiej taką puścić niż ma być na cały dzień korek… Przejechały przejechały więc w czym problem a można wykonać manewr typu jeden zjedzie max jak może a drugi przejeżdża i na zmianę.

Klaudia

Z jakiej miejscowości byli zmarli?

Bliski kolega

Kierowca Konrad jest z okolic Dęblina, niedawno przeprowadzil sie do Warszawy,zostawila go zona…osierocił dwojke dzieci!

kolega

pasazer przemek mieskaniec łosic zostawil zone i dwoje dzieci

Piotrek

Zostawiła go żona!!! to mi się w głowie nie mieści pisać takie rzeczy po takiej tragedii!!!
Kolego bliski więcej nie komentuj!!!

...

Nikt na to nie zwracał uwagi, a ty swoim komentarzem. to podkreślasz, tak się nie robi. Nie komentuj.