Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragiczny wypadek w Żurominku. Znamy ustalenia policji


sliderDwie osoby zginęły w tragicznym wypadku   na drodze nr 7 w Żurominku.

– W wyniku zderzenia czołowego samochodu osobowego marki Skoda Octavia z samochodem ciężarowym marki Renault Premium śmierć poniosły dwie osoby – informuje Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

Według ustaleń policji kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym.

Podczas akcji strażacy użyli do rozcinania auta sprzętu hydraulicznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Oktavia, na łuku drogi , zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący prawidłowo samochód ciężarowy marki Renault. Kierowca skody, 35- letni mieszkaniec Warszawy oraz jadący z nim pasażer, 37- letni mieszkaniec Łosic, zginęli na miejscu wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym, 33- letni mieszkaniec pow. mławskiego nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy.  Mławska policja i prokuratura  ustalają szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku – informuje Anna Pawłowska rzecznik mławskiej policji.

(red.)

wypadek Żurominek 2

foto: KPP Mława

wypadek Żurominek 3

foto: KPP Mława

żurominekżurominek (3)żurominek (2)żurominek (7)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

22
KOMENTARZE

avatar
1500
Syn
Gość
Syn

Różaniec za zmarłego Przemysława odbędzie się 13.11.2015r w domu pogrzebowym ,,HADES\” w Łosicach. Msza pogrzebowa odbędzie się w kościele Trójcy Świętej w dniu 14.11.2015 o godzinie 12:00.

stump koledzy
Gość
stump koledzy

Szczere kondolencje skladamy calej rodzinie obu ofiar.prosimy o dokladne informacje pod nr.693318240 pograzeni w smutku koledzy z pracy h.stump

Sąsiedzi
Gość
Sąsiedzi

Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Będziemy pamiętać o P. Przemku w modlitwach. Boże daj Mu wieczne odpoczywanie i pozwól wejść do Swego Królestwa.

Ewa
Gość
Ewa

Wyrazy wspolczucia dla żon i dzieci ….. To straszna tragedia .

Ewa
Gość
Ewa

Wieczny odpoczynek racz im dac Panie [*] [*]

Karolina
Gość
Karolina

Tragedia jest dla każdego jak widzi się takie coś! Ciekawe co byś pisał jak by to ktoś z waszych rodzin tak skończył tragicznie. A nie jakieś głupie komentarze, każdy umie czytać, ale są w Polsce tacy ludzie co są źle wychowani! i piszą jakieś głupoty którędy był objazd co to kogo obchodzi mógł wyjść i swoje żale powiedzieć policji. Macie w ludzie głupotę w głowie nie ma co!

...
Gość
...

Jeśli to ktoś z Twoich bliskich, to serdecznie współczuję, ale odrobina kultury i taktu wobec innych użytkowników przydałaby Ci się.
Nie będę brać przykładu z Ciebie i pisać co Ty masz w głowie.

Konrad
Gość
Konrad

Kiedy i w której parafii odbędzie się pogrzeb pasażera ?

Anna
Gość
Anna

Każda śmierć to wielka tragedia. Pochylmy się nad bólem rodzin zmarłych który jest nieodłącznym towarzyszem śmierci. Może pytanie o pochodzenie ofiar zadał ktoś im bliski.Łączę się z nimi w bólu.

admin
Admin
admin

Uprzejmie przypominamy i prosimy o zachowanie kultury dyskusji i nie zamieszczanie komentarzy o treści wulgarnej.

Mario
Gość
Mario

A swoją drogą pytanie o to skąd są ofiary wypadku pod tekstem, w którym jest to napisane – niezbyt długim tekstem zresztą, uważam za analfabetyzm, ewentualnie – za wtórny analfabetyzm

Mario
Gość
Mario

Chamstwo to chyba z Twojej strony Karolino, bo Ty użyłaś słowa na literą \”k\”. My tylko kulturalnie dyskutujemy. I nie roń tutaj łez, że tragedia się stała. Owszem stała się. Ale nie ukrywajmy, najwięcej ludzi wchodzi tu z czystej ciekawości. Tragedia to jest dla rodziny tych, którzy zmarli, dla ich znajomych, dla ich przyjaciół. Dla pozostałych to już nie taka tragedia… Chyba mogę wyrazić swoje zdanie…?

Karolina
Gość
Karolina

Jeden i drugi chamstwo się szerzy! Stał się tragiczny wypadek ludzie nie żyją a jakieś kurwa głupoty ludzie ogarnijcie się!!!

prawdziwy Mario
Gość
prawdziwy Mario

wiesz Mario, do tego momentu osoba, która pyta o pochodzenie ofiar wypadku raczej nie dotarła, zobaczyła tytuł i zdjęcia, i wymaga natychmiastowej odpowiedzi, bez czytania tekstu.. taką mamy dziś kulturę obrazkową… nie wymagaj od ludzi zbyt wiele

Mario
Gość
Mario

\”Kierowca skody, 35- letni mieszkaniec Warszawy oraz jadący z nim pasażer, 37- letni mieszkaniec Łosic\” – czy czytanie ze zrozumieniem boli?

Piotr
Gość
Piotr

Ale puszczenie ruchu przez Mdzewo i Podkrajewo to pomysł poniżej zera. Co za baran puszcza TIRy na drogę, na której się one nie mieszczą. Jeden ok ale dwa mijały się wjeżdżając w krzaki. A z tyłu sznur aut a w nich nie tylko ja spieszacy się do pracy do Warszawy.

Patryk
Gość
Patryk

no tak Piotrze ale jeśli nie ma innej trasy objazdu to lepiej taką puścić niż ma być na cały dzień korek… Przejechały przejechały więc w czym problem a można wykonać manewr typu jeden zjedzie max jak może a drugi przejeżdża i na zmianę.

Klaudia
Gość
Klaudia

Z jakiej miejscowości byli zmarli?

Bliski kolega
Gość
Bliski kolega

Kierowca Konrad jest z okolic Dęblina, niedawno przeprowadzil sie do Warszawy,zostawila go zona…osierocił dwojke dzieci!

kolega
Gość
kolega

pasazer przemek mieskaniec łosic zostawil zone i dwoje dzieci

Piotrek
Gość
Piotrek

Zostawiła go żona!!! to mi się w głowie nie mieści pisać takie rzeczy po takiej tragedii!!!
Kolego bliski więcej nie komentuj!!!

...
Gość
...

Nikt na to nie zwracał uwagi, a ty swoim komentarzem. to podkreślasz, tak się nie robi. Nie komentuj.