Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pobicie na ulicy Chrobrego znajdzie finał w sądzie


prokuratura (3)Do zdarzenia doszło pod koniec września br. Grupa kilku osób narodowości ormiańskiej pobiła jednego z mieszkańców Mławy.


ksp Mława
Reklama

Według ustaleń mławskiej policji podejrzani o pobicie Ormianie przebywają w Mławie legalnie.
– Trzem osobom narodowości ormiańskiej podejrzanym o pobicie postawiono zarzut z art. 158 par. 1 kk. Ostatecznie zarzuty mogą jeszcze ulec zmianie na surowsze – informuje nas Prokurator Rejonowy Marcin Bagiński.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x