Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsze mecze PLAS-u. Dre-Mar na czele


slider-siatkaZa nami pierwsza kolejka tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki. Do zmagań zgłosiło się osiem drużyn, wśród nich nie zabrakło mistrzów z ubiegłego sezonu – TS Relaks. Obrońcy tytułu zaczęli batalię od wygranej w konfrontacji z De Luxe.


Po dwóch partiach zanosiło się na gładką wygraną Relaksu. Za sprawą skutecznych ataków m.in. Pawła Kucińskiego, Filipa Kowalczyka, Sebastian Paszki i Roberta Rybki objęli prowadzenie 2:0.

To rozluźniło mistrzów, z czego skwapliwie skorzystali konkurenci. Triumfowali w trzecim secie, a w kolejnym próbowali pójść za ciosem. Na parkiecie rozgorzała zacięta walka, która rozstrzygnęła się dopiero w samej końcówce.  Skuteczniejsi w niej okazali się gracze Relaksu, który w decydującej partii zwyciężyli 26:24.

W pozostałych potyczkach już takich emocji nie było. Gładkie zwycięstwa zanotował Transmik, Technokabel, a przede wszystkim ekipa Dre-Mar. Złożona głównie z zawodników wywodzących się z Zielonej nie dała najmniejszych szans Jutrzence. Gracze z Wieczfni Kościelnej nie potrafili w żadnym z trzech rozegranych setów przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów.

Oto zestaw par drugiej kolejki, która zostanie rozegrana 18 listopada: TS Relax – Trójka, Technokabel – Tytani, Jutrzenka – Transmik, Dre-Mar – De Luxe.

I kolejka: De Luxe – TS Relaks 1:3 (-21, -18, 14, -24), Dre-Mar – Jutrzenka 3:0 (13, 9, 19), Transmik – Tytani 3:0 (17, 21, 23), Trójka – Technokabel 0:3 (-10, -14, -23)

Tabela

1. Dre-Mar 1 3 3:0
2. Technokabel 1 3 3:0
3. Transmik 1 3 3:0
4. TS Relaks 1 3 3:1
5. De Luxe 1 0 1:3
6. Tytani 1 0 0:3
7. Trójka 1 0 0:3
8. Jutrzenka 1 0 0:3

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x