Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzecia edycja pływackiej ligi zakończona. Nagrodzono najlepszych


12115633_833221556794833_7337108858134182889_nZa nami tegoroczna edycja mławskiej ligi pływackiej. W czwartek 22 października rozegrano ostatnie zawody, które pozwoliły wyłonić najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Organizatorami zmagań byli KP Płetwal i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.


Podobnie jak we wcześniejszych dwóch zawodach, na starcie stanęło blisko 150 zawodników w różnym wieku. Reprezentowali nie tylko mławskie szkoły, swoich przedstawicieli przysłały także placówki ze Strzegowa i Szydłowa. W ich szeregach wyróżniały się m.in. siostry Butryn – Amelia i Paulina – oraz Julia Błażkiewicz.

Zresztą cała wymieniona trójka pływaczek brylowała w całej lidze. Dzięki temu na zakończenie zmagań odebrały specjalne statuetki dla najlepszych zawodników ligi. Oto cała lista nagrodzonych pływaków, z podziałem na rok urodzenia.

2008 –  Amelia Butryn , Aleksander Orkwiszewski
2007 – Zuzanna Szynkiewicz, Bartosz Rybczyński
2006 – Julia Błażkiewicz, Dominik Osik i Jan Sowiński
2005 – Kalina Ossowska, Tymoteusz Łoboda
2004 – Nikoleta Bergolc, Tomasz Murawski i Jakub Czupryn
2003 – Paulina Butryn, Karol Skowroński
2002 – Ania Powązka, Jakub Szczepański
2001 – Natalia Rybczyńska, Witold Grzybowski
2000 – Andżelika Łyczek, Bartosz Szczepański
1999 – Anna Koronowska, Marcin Welsand
1998 – Katarzyna Jaworska, Jakub Jaworski
1997 – Ilona Wiśniewska, Kamil Chmielewski

Nie zapominano także o najlepszych sztafetach. W klasyfikacji generalnej triumfowały zespoły z Katolickiej Szkoły Podstawowej (w klasach I-VI), Gimnazjum Wyspianum oraz I LO Mława.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x