Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są już wyniki sekcji zwłok odkrytych na ulicy Wąskiej


slider– Ze wstępnego protokołu sekcji zwłok wynika, że nie zdołano ustalić przyczyny zgonu. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym określenie przyczyny zgonu – informuje zastępca Prokuratora Rejonowego Krzysztof Molenda.

Słoneczne ogrody Mława

Będziemy dalej prowadzić śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, ewentualnie zbezczeszczenia zwłok. Trwa również proces identyfikacji zwłoki. Zostali wytypowani potencjalni krewni i pobrane próbki do przeprowadzenia badań DNA – dodaje prokurator Molenda.

JK

Przypomnijmy, ze makabrycznego odkrycia na ul. Wąskiej dokonali 16 października br. pracownicy Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków „Wod-Kan” w Mławie, gdy zostali wezwania do niedrożnej studzienki kanalizacyjnej.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Colombo

\”Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym.\” Jak to uniemożliwiającym. Nie oglądali CSI ani Kości ? Dobrze że chociaż nie wykluczono udziału osób trzecich.