Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są już wyniki sekcji zwłok odkrytych na ulicy Wąskiej


slider– Ze wstępnego protokołu sekcji zwłok wynika, że nie zdołano ustalić przyczyny zgonu. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym określenie przyczyny zgonu – informuje zastępca Prokuratora Rejonowego Krzysztof Molenda.


Będziemy dalej prowadzić śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, ewentualnie zbezczeszczenia zwłok. Trwa również proces identyfikacji zwłoki. Zostali wytypowani potencjalni krewni i pobrane próbki do przeprowadzenia badań DNA – dodaje prokurator Molenda.

JK

Przypomnijmy, ze makabrycznego odkrycia na ul. Wąskiej dokonali 16 października br. pracownicy Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków „Wod-Kan” w Mławie, gdy zostali wezwania do niedrożnej studzienki kanalizacyjnej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Colombo
Colombo
6 lata temu

\”Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym.\” Jak to uniemożliwiającym. Nie oglądali CSI ani Kości ? Dobrze że chociaż nie wykluczono udziału osób trzecich.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x