Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Są już wyniki sekcji zwłok odkrytych na ulicy Wąskiej


slider– Ze wstępnego protokołu sekcji zwłok wynika, że nie zdołano ustalić przyczyny zgonu. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym określenie przyczyny zgonu – informuje zastępca Prokuratora Rejonowego Krzysztof Molenda.

KSP Mława nabór

Będziemy dalej prowadzić śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, ewentualnie zbezczeszczenia zwłok. Trwa również proces identyfikacji zwłoki. Zostali wytypowani potencjalni krewni i pobrane próbki do przeprowadzenia badań DNA – dodaje prokurator Molenda.

JK

Przypomnijmy, ze makabrycznego odkrycia na ul. Wąskiej dokonali 16 października br. pracownicy Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczania Ścieków „Wod-Kan” w Mławie, gdy zostali wezwania do niedrożnej studzienki kanalizacyjnej.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Są już wyniki sekcji zwłok odkrytych na ulicy Wąskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Colombo
Gość

\”Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu uniemożliwiającym.\” Jak to uniemożliwiającym. Nie oglądali CSI ani Kości ? Dobrze że chociaż nie wykluczono udziału osób trzecich.

wpDiscuz