Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest nagrywana


rozmowy-kontrolowaneMławski ratusz od stycznia 2016 będzie drugą (po Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej)  instytucją w Mławie nagrywającą dzwoniących do niej interesantów.

KSP Mława nabór

To co było dotychczas praktyką banków, firm telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych, zaczyna przenosić się na grunt urzędów.

– Od nowego roku nagrywane będą wszystkie rozmowy przychodzące do Urzędu Miasta Mława. Rozwiązanie to będzie zastosowane we wszystkich wydziałach urzędu. Decyzję o nagrywaniu rozmów podjął Burmistrz Miasta Mława. Jest to działanie standardowe, funkcjonujące w wielu instytucjach, także w urzędach. Ma na celu poprawę jakości obsługi mieszkańców oraz bezpieczeństwa urzędników – wyjaśnia Magdalena Grzywacz, miejski rzecznik prasowy.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest nagrywana"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
OL
Gość

Bareja ciągle żywy

ad
Gość

dwie instytucje nagrywają i obie ratuszowe to jest wiele? to chyba po to żeby ludzie nie mieli odwagi powiedzieć co myslą

wpDiscuz