Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest nagrywana


rozmowy-kontrolowaneMławski ratusz od stycznia 2016 będzie drugą (po Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej)  instytucją w Mławie nagrywającą dzwoniących do niej interesantów.


To co było dotychczas praktyką banków, firm telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych, zaczyna przenosić się na grunt urzędów.

– Od nowego roku nagrywane będą wszystkie rozmowy przychodzące do Urzędu Miasta Mława. Rozwiązanie to będzie zastosowane we wszystkich wydziałach urzędu. Decyzję o nagrywaniu rozmów podjął Burmistrz Miasta Mława. Jest to działanie standardowe, funkcjonujące w wielu instytucjach, także w urzędach. Ma na celu poprawę jakości obsługi mieszkańców oraz bezpieczeństwa urzędników – wyjaśnia Magdalena Grzywacz, miejski rzecznik prasowy.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
OL
OL
5 lata temu

Bareja ciągle żywy

ad
ad
5 lata temu

dwie instytucje nagrywają i obie ratuszowe to jest wiele? to chyba po to żeby ludzie nie mieli odwagi powiedzieć co myslą

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x