Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uprzejmie informuję, że ta rozmowa jest nagrywana


rozmowy-kontrolowaneMławski ratusz od stycznia 2016 będzie drugą (po Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej)  instytucją w Mławie nagrywającą dzwoniących do niej interesantów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

To co było dotychczas praktyką banków, firm telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych, zaczyna przenosić się na grunt urzędów.

– Od nowego roku nagrywane będą wszystkie rozmowy przychodzące do Urzędu Miasta Mława. Rozwiązanie to będzie zastosowane we wszystkich wydziałach urzędu. Decyzję o nagrywaniu rozmów podjął Burmistrz Miasta Mława. Jest to działanie standardowe, funkcjonujące w wielu instytucjach, także w urzędach. Ma na celu poprawę jakości obsługi mieszkańców oraz bezpieczeństwa urzędników – wyjaśnia Magdalena Grzywacz, miejski rzecznik prasowy.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
OL

Bareja ciągle żywy

ad

dwie instytucje nagrywają i obie ratuszowe to jest wiele? to chyba po to żeby ludzie nie mieli odwagi powiedzieć co myslą