Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki ma postawiony zarzut


4 listopada br. sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki usłyszała w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie zarzut z art. 177 § 2 kodeksu karnego – czyli popełnienia przestępstwa z winy nieumyślnej.

KSP Mława nabór

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Odrębnym torem potoczy się postępowanie z kodeksu wykroczeń.

Jak poinformował nas Prokurator Rejonowy Marcin Bagiński kilka dni temu wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutu, który dziś został przedstawiony sprawczyni wypadku.

Przypomnijmy: 23 października w godzinach rannych 32-letnia mieszkanka naszego powiatu, potrąciła seatem arosą na przejściu dla pieszych 19-latkę, a następnie – wjeżdżając na chodnik – 16-latka. Potrącona 19 – latka zmarła nie odzyskując przytomności w szpitalu w Płocku.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz