Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki ma postawiony zarzut


4 listopada br. sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki usłyszała w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie zarzut z art. 177 § 2 kodeksu karnego – czyli popełnienia przestępstwa z winy nieumyślnej.


Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Odrębnym torem potoczy się postępowanie z kodeksu wykroczeń.

Jak poinformował nas Prokurator Rejonowy Marcin Bagiński kilka dni temu wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutu, który dziś został przedstawiony sprawczyni wypadku.

Przypomnijmy: 23 października w godzinach rannych 32-letnia mieszkanka naszego powiatu, potrąciła seatem arosą na przejściu dla pieszych 19-latkę, a następnie – wjeżdżając na chodnik – 16-latka. Potrącona 19 – latka zmarła nie odzyskując przytomności w szpitalu w Płocku.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x