Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki ma postawiony zarzut


4 listopada br. sprawczyni wypadku na ulicy Kościuszki usłyszała w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie zarzut z art. 177 § 2 kodeksu karnego – czyli popełnienia przestępstwa z winy nieumyślnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Odrębnym torem potoczy się postępowanie z kodeksu wykroczeń.

Jak poinformował nas Prokurator Rejonowy Marcin Bagiński kilka dni temu wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutu, który dziś został przedstawiony sprawczyni wypadku.

Przypomnijmy: 23 października w godzinach rannych 32-letnia mieszkanka naszego powiatu, potrąciła seatem arosą na przejściu dla pieszych 19-latkę, a następnie – wjeżdżając na chodnik – 16-latka. Potrącona 19 – latka zmarła nie odzyskując przytomności w szpitalu w Płocku.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500